Kalkulator loader
X
-

Kalkulator kredytów gotówkowych

Symulacja kredytów i pożyczek - grudzień 2022

mies.

Wynik kalkulacji kredytów

Kalkulacja kredytu w kwocie 20000
na czas kredytowania 48 miesięcy
Sortowanie:
Od najtańszych
Credit Agricole logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
10,59%
prowizja
2,99%
kwota do spłaty
Pekao SA logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
12,99%
prowizja
0,001%
kwota do spłaty
Citi Handlowy logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
7,85%
prowizja
9%
kwota do spłaty
Alior Bank logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
15,2%
prowizja
7%
kwota do spłaty
Velo Bank logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
12,49%
prowizja
0,99%
kwota do spłaty
PKO BP logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
10,50%
prowizja
12,74%
kwota do spłaty
Santander logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
8,99%
prowizja
9,99%
kwota do spłaty
BNP Paribas logo

wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
11,99%
prowizja
8%
kwota do spłaty

Kalkulacja kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowa, prosimy o kontakt z bankiem lub wysyłkę wniosku przez formularz w celu uzyskania ostatecznej wysokości raty kredytu gotówkowego.

Przesłanie zapytania o kredyt wiąże się z wypełnieniem formularza kontaktowego dla doradcy banku.

Kalkulacja kredytów 2022 w kilku bankach

Kalkulacja kredytów ma służyć obliczeniu miesięcznej raty taniego kredytu gotówkowego i całkowitego kosztu kredytów i pożyczek w różnych bankach na raz. Taki sposób obliczania kredytów przez kalkulator daje możliwość szybkiego porównania i poznania najtańszej oferty na rynku kredytów.

Kalkulator kredytów gotówkowych do obliczania rat kredytów gotówkowych
Kalkulator kredytów gotówkowych do obliczania rat kredytów gotówkowych

Jak przeprowadzić kalkulację kredytów w 2022 roku?

Do przeprowadzenia kalkulacji w 2022 roku będziesz musiał zdecydować o wysokości zadłużenia i czasie jego spłaty. Na podstawie tych dwóch danych jesteśmy w stanie obliczyć wysokość raty kredytu oraz jego pełny koszt.

Koszty kredytów gotówkowych jak i innych zadłużeń są kalkulowane według ogólnodostępnego wzoru. Kalkulator online dostępny na naszej stronie internetowej został przygotowany, aby ułatwić ci obliczenia.

Dzięki pracy naszego zespołu do kalkulacji kredytów w kilku bankach na raz wymagane jest podanie tylko dwóch najważniejszych wartości.

Zmiana i wybór kwoty kredytu gotówkowego w kalkulatorze

Na samym początku należy przemyśleć jaka kwota kredytu będzie nam potrzebna. Zwiększając zapotrzebowanie na gotówkę wzrośnie również miesięczna rata kredytu.

Wysokość kredytu gotówkowego dobierasz do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Według danych z 2019 roku najczęściej udzielano kredytów gotówkowych w wysokości od 20 tys. zł. Dlatego też w kalkulatorze domyślna wartość pożyczki została ustawiana na tym poziomie.

Kalkulator daje możliwość zwiększania lub zmniejszania kwoty kredytu o 500 zł, każdorazowe kliknięcie w strzałkę zmieni wartość o tę kwotę. Dogodność została wprowadzona dla ułatwienia przeprowadzania kalkulacji kredytów.

Czas spłaty – kredytowania

Oczywiście wzięcie kredytu lub pożyczki polega na rozłożeniu zadłużenia na określony przez kredytobiorcę czas. Bardzo ważna wartość jaką jest czas spłaty kredytu podawana jest przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy.

Wydłużając czas kredytowania można znacząco obniżyć miesięczną ratę kredytu. Godne uwagi jest też to, że czasami ma to wpływ na udzielenie pożyczki. Bank sprawdzając twoją zdolność kredytową bierze pod uwagę wysokość miesięcznego zobowiązania, które ma zostać ci udzielone. Na podstawie wysokości raty podejmuje decyzję, czy finanse twojego gospodarstwa są w stanie udźwignąć dodatkowy koszt związany z wzięciem kredytu gotówkowego.

Działanie kalkulatora kredytów gotówkowych 2022

Kalkulator kredytów gotówkowych 2022 to narzędzie finansowe do przeprowadzenia kalkulacji kredytów w różnych bankach. Dzięki symulacji kilku ofert banków na raz poznasz i porównasz wysokość raty pożyczki w różnych bankach.

Obliczanie rat kredytów w każdym momencie przez internet
Obliczanie rat kredytów w każdym momencie przez internet

Do kalkulacji kredytów gotówkowych nie jest wymagane podanie danych osobowych, adresu e-mail czy numeru telefonu. Zostaniesz o to poproszony w momencie chęci kontaktu z bankiem dopiero przy wybraniu odpowiedniej oferty dla siebie.

Najwygodniejszą metodą obliczenia kilku ofert kredytowych jest przeprowadzenie kalkulacji kredytowej przez internet.

Czy kalkulator przedstawi ostateczny koszt?

W celu uzyskania ostatecznej kalkulacji kredytu gotówkowego należy skontaktować się z przedstawicielem wybranego banku, możesz to zrobić przez kalkulator klikając w odnośnik przy ofercie, którą jesteś zainteresowany.

Nasz kalkulator kredytowy służy wyłącznie symulacji ofert bankowych i nie należy traktować ich jako ofert na kredyt gotówkowy, jedynie bank może udzielić Ci pożyczki po wcześniejszej konsultacji.

Na czym polega kalkulacja kredytów?

Dlaczego kalkulacja kredytów jest tak ważna? Dla zapoznania się z całkowitym kosztem zaciągniętego zadłużenia tzn. kredytu lub pożyczki niezbędne jest jego obliczenie. W tym celu należy dokonać symulacji na podstawie kwoty kredytu oraz czasu jego spłaty.

Kalkulacja kredytów przeprowadzana przez kalkulator kredytów gotówkowych

Kalkulacja kredytów jest najszybszym sposobem, aby poznać wysokość raty miesięcznej kilku zadłużeń na raz. W kalkulatorze możesz również porównać oferty między sobą.

Gdzie dostanę kredyt gotówkowy najtaniej?

Wszystko zależy od aktualnych promocji instytucji finansowych, przed przeliczeniem kredytów gotówkowych nie będzie możliwe oszacowanie, która oferta jest obecnie najtańsza. Przygotowaliśmy specjalny artykuł gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, aby każdy wiedział jak bez problemu przebrnąć przez szereg ofert kredytowych.

Zawsze sprawdzaj koszt na podstawie twojego zapotrzebowania na gotówkę, w jednym banku dostaniesz lepszą propozycję przy niskich kwotach zadłużenia, a w drugim na wysoką kwotę pożyczki.

Jakie dokumenty będą potrzebne do kalkulacji?

Kalkulacja kosztu kredytu gotówkowego nie potrzebuje żadnych dokumentów. Świadczymy usługę zupełnie za darmo i nie potrzebujemy twoich danych do obliczenia wysokości kosztu zadłużenia.

W celu ostatecznej weryfikacji przez bank zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych w celu skontaktowania się przez doradce finansowego wybranej przez ciebie instytucji.

Porady finansowe