Konto bankowe dla młodych Santander

Konto dla młodych poniżej 26 roku życia, rachunek bez opłat przy aktywnym używaniu karty dołączonej do konta bankowego. Konto jakie chce Santander dla młodych założysz online
Konto dla młodych Santander bez opłat
Konto dla młodych Santander bez opłat

Konto bez opłat w Santander dla młodych

Do założenia konta dla młodych w Santander musisz mieć mniej jak 26 lat. Otrzymujesz darmowe prowadzenie rachunku, wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Za przelewy zwykłe i natychmiastowe również nie zapłacisz nic.

Nie płać za kartę w Santander

W koncie dla młodych otrzymujesz kartę debetową za którą opłata wynosi 8zł. Możliwe jest jednak wykonanie jednej prostej czynności, aby za kartę nie płacić. Dokonując 1 transakcji w miesiącu kartą lub BLIKiem opłata zostaje zmniejszona do 0 zł, czyli otrzymujesz w pełni darmowe konto.

Dodatkowa gotówka online: Kredyt Gotówkowy Santander

Założenie konta Jakie Chcę dla młodych

Wypełniaj wniosek wpisując podstawowe dane do dostarczenia dokumentów przez kuriera. Podpisujesz dokumenty w obecności kuriera, który dostarcza je do placówki banku Santander. Aktywacja następuje po zatwierdzeniu dokumentów przez pracownika banku. Cała procedura zakładania rachunku powinna trwać około 2 – 3 dni roboczych.

Bezpieczne logowanie w Santander: Logowanie do santander24

Tematy: Konto Santander