fbpx
Kalkulator loader
X
-

Logowanie w banku Millennium dzięki naszej witrynie jest w 100% bezpieczne. Poniżej znajdziesz bezpośredni odnośnik do banku, gdzie możesz zalogować się do konta osobistego. Strona banku powinna zawierać szyfrowanie SSL. Szyfrowanie to oznaczone jest zamkniętą kłódką obok adresu strony w przeglądarce.

Logowanie Millennium

Otrzymany kod przy zakładaniu konta osobistego jest wymagany do zalogowania się na swoje konto online. Millekod, bo tak został nazwany login przez Bank Millennium należy zapamiętać i pod żadnym pozorem nie podawać go osobą trzecim. Millenet, czyli system do logowania w banku Millennium wymaga kodu oraz hasła.

Ekran logowania Millennium

Millennium logowanie

Po kliknięciu w powyższy ekran logowania zostaniesz przekierowany do właściwej witryny banku. Pamiętaj! Sprawdź certyfikat bezpieczeństwa SSL przed zalogowaniem i upewnij się, że znajdujesz się na oficjalnej stronie Banku Millennium.

Trendy wymusiły na bankach wprowadzenie na rynek nowości związanych z bankowością mobilną. Do logowania możesz użyć np. aplikacji mobilnej, którą pobrać możesz ze sklepu w swoim telefonie.

Aplikacja mobilna Millennium

Aplikacja banku Millennium została dobrze przyjęta przez klientów. Mocno intuicyjny interfejs pozwala w szybki sposób odnaleźć informacje, których potrzebujemy. Bez wątpienia jest to jedna z ciekawszych propozycji jakie możemy sobie wyobrazić.
Pobierz aplikację mobilną Banku Millennium
Pobierz aplikację mobilną Banku Millennium

W prosty sposób sprawdzisz stan rachunku, przejrzysz jego historię, a również zapłacisz za zakupy przy użyciu smartfona. Dokładne informacje znajdziesz na Millennium bank – aplikacja mobilna, a bezpośredni odnośnik do aplikacji udostępniamy tutaj dla Ciebie.

Chcesz dowiedzieć się jak zalogować się do innych banków? Bezpieczne odnośniki do Santander, PKO znajdziesz u nas. Dzięki naszej witrynie znajdziesz zawsze drogę do oficjalnych stron banków.