fbpx
Kalkulator loader
X
-

Nest Bank logowanie

Jak w przypadku każdego banku do którego chcesz się zalogować należy przestrzegać pewnych zasad bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w Nest Bank, który oferuje konta bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

Przed podaniem loginu i hasła sprawdzaj adres witryny oraz autentyczność certyfikatu SSL przypisanego do strony internetowej. Jak sprawdzić to w przypadku Nest Bank?

Właściwy adres witryny do logowania w Nest Bank oraz ważność certyfikatu SSL dla tej strony internetowej
Właściwy adres witryny do logowania w Nest Bank oraz ważność certyfikatu SSL dla tej strony internetowej

Podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci: Niebezpieczne linki przesyłane w wiadomościach

Logowanie do konta w Nest Bank

Adres witryny znajdziesz na górnym pasku przeglądarki, powinien wyglądać jak ten na zrzucie ekranu powyżej. Odnalezienie autentyczności certyfikatu SSL wyświetli się po kliknięciu w ikonę zamkniętej kłódki. W okienku znajdziesz informację o bezpieczeństwie połącznia oraz ważności certyfikatu. Chcesz w tej chwili przejść bezpośrednio do logowania w Nest Bank? Przygotowaliśmy łącze do bezpiecznego zalogowania się do konta, znajdziesz je poniżej.

Loguj się bezpiecznie do konta bankowego w Nest Bank
Loguj się bezpiecznie do konta bankowego w Nest Bank

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa

Nest Bank przygotował artykuł poświęcony bezpieczeństwu podczas korzystania z ich konta bankowego oraz innych usług. Polecamy zapoznanie się z tym wpisem: Oszuści podszywają się pod pracowników banku lub doradców

Posiadasz konto w innym banku? Bezpieczne logowanie do banku zagwarantuje Ci, że Twoje pieniądze pozostaną bezpieczne na Twoim rachunku.