fbpx
Kalkulator loader
X
-

Bezpieczne logowanie do konta osobistego w bankowości elektronicznej Alior Bank. Najpopularniejsze konto bankowe Jakże Osobiste oferuje nowoczesną bankowość przez internet. Na co zwrócić uwagę, aby nie paść ofiarą oszustów podszywających się pod bank? Przed wszystkim przy logowaniu należy sprawdzić adres witryny na którym się znajdujemy. W drugiej kolejności sprawdzamy certyfikat SSL przypisany do strony.

Sprawdzanie Certyfikatu SSL oraz adresu witryny Alior Bank

Logowanie do konta osobistego w Alior Bank

Podczas logowania do konta osobistego w Alior Banku nigdy nie zostaniesz poproszony o podanie całego hasła. Bardzo popularną metodą banków jest wpisywanie losowych znaków z hasła dla zapewnia większego bezpieczeństwa.
Logowanie do konta osobistego Alior Bank
Powyżej przekierowanie do oficjalnej witryny banku przez którą zalogujesz się do swojego konta osobistego w Alior Bank. Pamiętaj! Nidy nie podawaj swojego logowania i hasła osobą trzecim.

Logowane do Konta Alior Bank BusinessPro

Alior Bank przygotował specjalny portal dla klientów biznesowych. BusinessPro skierowany jest do posiadaczy kont firmowych, a logowanie odbywa się za pomocą witryny znajdującej się pod innym adresem jak konto osbiste.
Logowanie do Alior Bank dla klientów biznesowych - Business Pro

Przed logowaniem sprawdź dokładnie adres serwisu oraz czy znajduje się przy nim zamknięta kłódka. Bardzo ważne, by była ona w pełni zamknięta, a nie przekreślona. SSL ma na celu uchronić Twoje wrażliwe dane przed wyciekiem. Weryfikacja witryny wygląda tak sama w przypadku konta osobistego jak i bizensowego.