Kalkulator loader
Obserwuj nas:

Logowanie iPKO – klienci indywidualni PKO BP

IPKO to oficjalna witryna do logowania w PKO BP dla klientów indywidualnych. W celu zalogowania się do konta bankowego należy podać numer klienta lub login, a następnie wpisać hasło, które przypisane jest do tego konta.

Bardzo ważnym jest sprawdzenie czy witryna, do której wpisujemy te dane należy do banku PKO. Podając login oraz hasło osobom trzecim narażamy się na przejęcie naszego rachunku internetowego, co w konsekwencji może skutkować wykradzeniem pieniędzy z konta.

Oblicz kredyt w PKO: Kalkulator kredytu PKO

Logowanie do konta osobistego PKO BP

Logowanie IPKO - zaloguj się do konta bankowego PKO BP
Logowanie IPKO – zaloguj się do konta bankowego PKO BPDo przejścia na bezpieczną stronę PKO zwanego również iPKO lub IKO wystarczy kliknąć w powyższy wzór. Zostaniesz przekierowany do właściwej witryny, stworzonej przez bank.
Tak jak wspominałem wcześniej PKO przygotowało specjalny portal dla biznesu. Posiadając konto firmowe w Banku Polskim należy skorzystać z innej strony do logowania. Ma to na celu oddzielenie klientów indywidualnych od firm dla większej czytelności i przejrzystości.

W Banku Polskim PKO zostały stworzone osobne strony z logowaniem dla biznesu oraz klientów indywidualnych. W obu przypadkach szyfrowanie witryny będzie wyglądało identycznie, a mianowicie informacja o SSL wyświetli się w postaci zamkniętej kłódki przy adresie witryny.

Logowanie biznes – PKO

Metoda sprawdzenia bezpieczeństwa jest identyczna jak w poprzednim przypadku. Sprawdź dokładnie adres serwisu oraz czy znajduje się przy nim zamknięta kłódka. W niektórych przeglądarkach zostanie ona oznaczona zielonym kolorem dla większej wiarygodności. Logowanie iPKO dla klientów biznesowych PKO BP.
Logowanie iPKO dla klientów biznesowych PKO BP
Pozostaje rozwianie wątpliwości co do różnicy między bankiem PKO, a Pekao. Otóż może to zdziwić, ale są to dwie różne instytucje finansowe. Wyposażone oczywiście w osobny system logowanie oraz zabezpieczeń. Można śmiało powiedzieć, że banki te nie mają ze sobą nic wspólnego poza bliźniaczo brzmiącą nazwą.

Certyfikat SSL – bezpieczne logowanie

Bezpieczne logowanie PKO BP dla klientów indywidualnych oraz kont biznesowych. Zawsze dokładnie sprawdź czy znalazłeś się na oficjalnej stronie banku z aktualnym certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Strona banku powinna zawierać szyfrowanie oznaczone kłódką przy adresie witryny. Spójrz na poniższą ilustrację – przedstawia ona pasek adresu w przeglądarce Google Chrome z certyfikatem PKO BP.
Logowanie PKO BP - certyfikat SSL w przeglądarce Google Chrome

PKO czy Pekao?

Obie nazwy są właściwe, natomiast w PKO dodano jeszcze BP (Bank Polski), a w przypadku Pekao na końcu w nazwie znajduje się SA, czyli Spółka Akcyjna. Nie mniej jednak jesteśmy tu dla bezpiecznego logowania.

Wcześniej podane łącza zostały podane do banku PKO. Poniżej dodam przekierowanie do banku Pekao SA, oczywiście dla konta firmowych (biznes) i kont indywidualnych. Dla ułatwienia rozpoznawalności banku Pekao można by powiedzieć, że to ten z Żubrem lub Żuberkiem. Swego czasu w banku zachodziły niewytłumaczalne zmiany i wspomniany wcześniej Żubr zniknął na pewien czas, by znów powrócić na dobre.

Logowanie Pekao klienci indywidualni

Logowanie Pekao

Zaloguj się w banku Pekao do konta indywidualnego

Bank w ostatnim czasie zaktualizował swój serwis internetowy w całości. Chcąc nadążyć za panującymi trendami wprowadzony został nowoczesny wygląd oraz szereg innowacyjnych funkcji. Do logowania niezmiennie potrzebny będzie numer klienta oraz hasło założone podczas pierwszego logowania w banku.

Dla klienta biznesowego przygotowana została witryna pekaobiznes24. Posiada ona możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń do logowania czy wykonywania przelewów. System należy do najszczelniejszych w naszym kraju, a bank Pekao cały czas go rozwija.

Pekao dla biznesu

Logowanie biznes w banku Pekao tylko i wyłącznie dla posiadaczy rachunku firmowego. Przejdź przez łącze, by zalogować się do swojego konta.

Logowanie biznes - Pekao SA Witryna internetowa przygotowana do zalogowania się przez posiadaczy kont biznes w Pekao

Pamiętaj! Jeżeli nie jesteś pewny/a w sprawie bezpiecznego logowania w PKO oraz Pekao na naszej stronie internetowej znajdziesz właściwe łącza do banków. Witryny banków są objęte szczególną ochroną z uwagi na ich przeznaczenia, niestety są też na celowniku złośliwego oprogramowania.

Polecamy również sprawdzić kalkulator kredytów gotówkowych 2022 roku, obecnie można trafić na atrakcyjne oferty kredytów jak i pożyczek.

Bank BNP Paribas podjął decyzję. Kredyty hipoteczne będą udzielane tylko klientom, którzy korzystają z innych usług banku.

Nie jesteś klientem banku, nie otrzymasz kredytu hipotecznego

Czegoś takiego jeszcze nie było! Bank BNP Paribas przeciera szlaki i wprowadza kredyty hipoteczne tylko dla swoich klientów. Będziesz musiał korzystać z innych usług przez […]

Zamień swojego iPhone'a w terminal płatniczy i odbieraj płatności w swoim sklepie.

Smartfon Apple jako terminal płatniczy

Smartfon z systemem iOS otrzymuje innowacyjną funkcję, Apple dzięki współpracy z Adyen wprowadza „Tap to Pay”. Funkcja pozwala na odbieranie płatności przez sklepy jak w […]

Millennium Bank

Grupowe zwolnienia w Millennium Bank

Związki zawodowe poinformowane przez Millennium Bank. Bez pracy możesz zostać nawet 260 osób. Fuzja do której doszło między bankiem Millennium, a Euro Bankiem w połowie […]

Sprawdzamy, który bank udzieli kredytu ze stałym oprocentowaniem i na jakich warunkach.

Który bank udzieli kredytu ze stałym oprocentowaniem?

Stale zmieniająca się sytuacja na polskim rynku finansowym dała bankom możliwość wdrażania dotychczas rzadko spotykanych rozwiązań. Mowa bowiem o kredytach gotówkowych ze stałą stopą oprocentowania, […]

PKO BP wprowadza możliwość płacenia zegarkiem marki Swatch

SwatchPAY! Zapłać zegarkiem z PKO BP

Posiadasz kartę Visa lub Mastercard? PKO BP wprowadza innowacyjną funkcję SwatchPAY!, dzięki niej dokonasz płatności przy użyciu zegarka Swatch. Propozycja skierowana do klientów indywidualnych i […]

Jesteś studentem płatnych kierunków lekarskich? Możesz składać wniosek o kredyt na studia medyczne.

Kredyty na studia medyczne już dostępne

Kredyty dla studentów, którzy uczęszczają na płatne kierunki medyczne już dostępne. Nawet do 20 tys. zł na semestr, wnioski można już składać. Kredyt w wysokości […]

Kredyty gotówkowe - kalkulator

Konta bankowe online