Pożyczka gotówkowa z Mikrokosztami Alior Bank

Alior Bank logo

Pożyczka z Mikrokosztami to kredyt gotówkowy od Alior Bank do 200 000 zł na maksymalny okres czasu 5 lat, ratę obliczysz przez kalkulator kredytowy. W tej ofercie bank daje możliwość konsolidacji kredytów. Pożyczka z Mikrokosztami na dowolny cel to atrakcyjna prowizja 6,90% oraz oprocentowanie 9,20%. Propozycja skierowana do nowych i stałych klientów dostępna przez internet jak i w oddziale banku.

Przy składaniu wniosku należy zwrócić szczególną uwagę na krótki okres spłaty zobowiązania, aby dostosować je do swoich możliwości finansowych. Decyzja o rozpatrzeniu wniosków odbywa się w dogodnych warunkach bez wychodzenia z domu, a gotówkę otrzymamy nawet w 1 dzień po zawarciu umowy. Weryfikacji banku podlega historia oraz zdolność kredytowa, od kredytobiorcy wymagane jest jedynie przedstawienia zaświadczenie o dochodach.

Alior Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dając klientom dostęp do produktów w oddziałach jak również online. Wszelkie formalności uproszczono do minimum umożliwiając zainteresowanym przeprowadzenie internetowego procesu wnioskowania o kredyt gotówkowy w kilka minut od zgłoszenia.

Kalkulator kredytu gotówkowego Alior Bank

Obliczanie
kredytu

Za chwilę zostanie przedstawiona kalkulacja kredytu w wysokości 20000 zł na okres 48 miesięcy

Symulacja kredytu w wysokości

na czas spłaty
mies.
zmień parametry
11%
oprocentowaie
9,20%
prowizja
6,90%
RRSO
wysokość raty
całkowita kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
200000
maksymalny czas spłaty
60
Kontakt z konsultantem banku Wynik obliczeń raty kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowy, prosimy o kontakt z konsultantem banku w celu uzyskania ostatecznej kalkulacji.

Pożyczka z Mikrokosztami

Zalety Pożyczki z Mikrokosztami

Najważniejsze cechy kredytu gotówkowego Alior Bank:

  • maksymalna kwota kredytu 200 tys. zł
  • okres kredytowania do 60 m-cy na dowolny cel
  • złożenie wniosku przez online
  • możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów
  • możliwość konsolidacji kredytów

Co daje konsolidacja kredytów?

Dzięki udostępnieniu przez Alior Bank możliwości konsolidacji kredytów jest szansa sprawdzić zdolność kredytową, czyli czy połączenie kredytów umożliwi dostęp do dodatkowych pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny wybrany cel.

Kredyt konsolidacyjny to jedna niższa rata, dzięki połączeniu innych pożyczek, kredytów gotówkowych, kredytów ratalnych, samochodowych oraz kart kredytowych. Ważną korzyścią jest zmniejszenie oprocentowania zobowiązania oraz wydłużenie okresu spłaty co pozwala na rozplanowanie budżetu.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Do otrzymania zadłużenia w Alior Bank będzie potrzebne sprawdzenie zdolności kredytowej. Jeżeli chcesz złożyć wniosek upewnij się czy Cię na nią stać, możesz to zrobić przez kalkulator zdolności kredytowej, który na podstawie przychodów i kosztów rodziny oszacuje wysokość kredytu jaki możesz dostać. Pamiętaj, że jest to tylko symulacja, a nie oferta jaką otrzymasz od banku.

Każdy bank przed udzieleniem kredytu sprawdzi twoją historię kredytową. Jeżeli osiągasz wysokie dochody, spłacałeś wcześniejsze zobowiązania terminowo i bez zastrzeżeń nie powinieneś mieć problemu z pozytywnym przyjęciem wniosku.

Dokumenty do składania wniosku

Jeżeli chcemy starać się o pożyczkę należy przedstawić dokumenty o dochodach w zależności od rodzaju przychodu:

  • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
  • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
  • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.

Przydatne dokumenty

Dokumenty, które ułatwią prawidłowe złożenie wniosku.

Przykład RRSO

Pożyczka z Mikrokosztami - 6 zł za każdy 1000 złRzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Pożyczki z Mikrokosztami wynosi 13,7%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 17 900 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 591,26 zł, oprocentowanie stałe: 9,43%, całkowity koszt pożyczki: 5691,26 zł (w tym prowizja: 1326,64 zł (6,9%), odsetki: 4364,62 zł), 53 równe, miesięczne raty w wysokości 445,12 zł. Kalkulacja została dokonana na 6.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Opinie

Chcesz się podzielić swoją opinią?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.