fbpx
Kalkulator loader
X
-

Logowanie w systemie internetowym BNP do konta indywidualnego oraz biznesowego. Strona banku powinna zawierać szyfrowanie SSL, można łatwo je sprawdzić. Wystarczy spojrzeć na lewo od adresu w przeglądarce, aby zobaczyć symbol zamkniętej kłódki. Ikona znajduje się w tym samym miejscu na komputerze stacjonarnym, telefonie, czy tablecie. BNP Paribas – tak wygląda adres strony internetowej banku zabezpieczony odpowiednim certyfikatem SSL.
BNP Paribas - tak wygląda adres strony internetowej banku zabezpieczony odpowiednim certyfikatem SSL

Logowanie BNP Paribas – dawniej BGŻ

BNP Paribas przygotował dla swoich klientów platformę GOonline do logowania się do konta osobistego. Bezpieczne logowanie do banku znajdziesz poniżej, po przejściu na witrynę BGŻ sprawdź właściwe zabezpieczenia.
BGŻ BNP Paribas – logowanie do konta osobistego
BGŻ BNP Paribas - logowanie do konta

Logowanie klienci indywidualni – konta osobiste

Klienci indywidualni BNP Paribas, dawniej BGŻ mogą zalogować się po przez stronę internetową GOonline. Przejdź, loguj się swoim numerem klienta i hasłem otrzymanym od banku lub ustawionym przez siebie. Nigdy nie podawaj swojego loginu, ani hasła osobą trzecim.

Wystarczy kliknąć w powyższy przykład GOonline. Zostaniesz przekierowany do właściwej witryny, stworzonej przez bank. Posiadacze konta biznes w Banku BNP muszą skorzystać z innej strony do logowania. Oddzielenie klientów indywidualnych od firm dla większej czytelności i przejrzystości sprawdza się doskonale w tym przypadku.

Logowanie do konta biznes

Sprawdzenie bezpieczeństwa odbywa się w taki sam sposób jak w przypadku logowania przy koncie osobistym. Sprawdź dokładnie adres serwisu oraz czy znajduje się przy nim zamknięta kłódka. Bardzo ważne, by była ona w pełni zamknięta, a nie przekreślona. SSL ma na celu uchronić Twoje wrażliwe dane przed wyciekiem.

BGŻ Paribas – konto biznes – logowanie
BNP Paribas - konto biznes - logowanie

Dla konta biznes stworzono portal BiznesPl@net, sprawdzony i stabilny system od wielu lat pomaga osobą prowadzącym działalność gospodarczą radzić sobie z finansami. Specjalne konto firmowe założysz w oddziale lub online.