Konto bankowe PKO bez granic

Konto bankowe PKO z kartą debetową wielowalutowa (EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK, HRK, HUF). Idealne konto dla podróżujących po całym świecie z płatnością bez przewalutowania.
Konto bankowe PKO bez granic

Zakładając konto bez granic w PKO za 17,90 zł miesięcznie otrzymujesz wiele dogodności związanych z prowadzeniem rachunku. Wypłaty gotówki kartą z bankomatów w Polsce jak i za granicą kosztują 0zł.

Wypłaty z bankomatów za granicą

W przypadku wypłat za granicą bank zastrzega sobie, że może zostać naliczona prowizja z zagranicznej instytucji – „Za wypłaty gotówki w walutach obcych operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty”. Należy pamiętać, żeby na koncie walutowym znajdowały się pieniądze w walucie, którą chcemy wypłacić. Za przewalutowanie z PLN zostaje naliczona opłata według stawki podanej w „Ogólne warunki prowadzenia rachunków bankowych i świadczenia usług dla Klientów indywidualnych przez PKO Bank Polski SA”.

Co dostajesz w koncie PKO bez granic

Dostęp do zalogowania się w serwisie iPKO oraz aplikacji mobilnej IKO, w której sprawdzisz stan konta jak i wiele innych funkcji. Darmowe przelewy w iPKO, aplikacji i oddziałach jak i zlecenie stałe i polecenia zapłaty za 0zł.

Dostępne tylko na koncie PKO

Przydatne funkcje jakich nie znajdziesz w innych bankach, w PKO dostaniesz za darmo:

  • powiadomienia SMS i push w aplikacji IKO
  • wypłata gotówki do 300 zł – Cashback – wypłacanie gotówki przy płatnościach kartą w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash
  • dostępny debet na koncie do 1000 zł przez 30 dni
  • możliwość dzielenia konto na dwie osoby
  • Usługa Autooszczędzania

Tematy: Konto PKO BP