fbpx
Kalkulator loader
X
-

Posiadacze kont Inteligo, które są powiązane z bankiem PKO BP logują się przez serwis przygotowany specjalnie dla nich. Jak w przypadku logowania do tego czy innych banków należy zachować szczególną czujność przy wpisywaniu swoich danych do logowania. Na co zatem zwrócić uwagę, aby nie paść ofiarą cyberataków? W pierwszej kolejności sprawdzamy adres witryny, na której obecnie się znajdujemy. Następnie powinno się sprawdzić autentyczność certyfikatu SSL, w przypadku witryny Inteligo to Bank PKO BP będzie wystawcą certyfikatu.

Oficjalna witryna Inteligo wraz z aktywnym certyfikatem SSL od Banku PKO BP
Oficjalna witryna Inteligo wraz z aktywnym certyfikatem SSL od Banku PKO BP

Na zrzucie ekranu powyżej widać dokładnie jaki powinien być adres witryny do logowania w Inteligo oraz kto wystawia certyfikat SSL. W momencie, gdy certyfikat lub łącze nie będą się zgadzały z powyższymi danymi pod żadnym pozorem nie podawaj danych do logowania w banku.

Posiadasz rachunek bankowy w PKO BP? Zaloguj się bezpiecznie do swojego konta

Bezpieczne logowanie do Inteligo

Przygotowaliśmy bezpieczne łącze do zalogowania się do konta bankowego Inteligo. Przy użyciu serwisu zalogujesz się do kont takich jak:

  • Konto indywidualne Inteligo
  • Konto wspólne Inteligo
  • Inteligo Konto Dziecka
  • Konto firmowe
  • Rachunek oszczędnościowy
Przejdź do bezpiecznego logowania do konta w Inteligo
Przejdź do bezpiecznego logowania do konta w Inteligo

Bądź bezpieczny w Internecie

Inteligo przygotowało specjalny artykuł mówiący o tym jak przestępcy próbują wykraść dane do logowania. Chcesz poznać metody złodziei?

Przejdź do artykułu: Oszuści wysyłają wiadomości z niebezpiecznymi linkami