fbpx
Kalkulator loader
X
-

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w sieci, a w szczególności logowanie do swojego konta bankowego przez internet to obowiązek, aby nie stracić pieniędzy. W dzisiejszych czasach słyszy się coraz częściej o próbach wyłudzenia loginów oraz haseł do kont klientów banków.

Jak więc sprawdzić czy jesteś na oficjalnej stronie do logowania w Velo Bank? Zacznij od sprawdzenia adresu witryny oraz certyfikatu SSL, powinny one wyglądać jak na załączonym poniżej zrzucie ekranu.

Właściwy adres strony logowania oraz ważność certyfikatu wystawionego przez Velo Bank
Właściwy adres strony logowania oraz ważność certyfikatu wystawionego przez Velo Bank

Zasady logowania w banku: Bezpieczne logowanie do konta w internecie

Zaloguj się bezpiecznie do Velo Bank – dawny Getin Bank

Chcesz przejść bezpiecznie do logowania w Velo Bank? Poniżej znajdziesz łącze do bezpiecznego połącznia z bankiem. Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzić adres witryny na który zostajesz przekierowany. Oszuści mogą próbować przekierować Cię na podejrzane strony na różne sposoby. Wielokrotnie pisaliśmy o próbach ataku przez e-mail czy SMS na klientów banków w Polsce.

Logowanie do Velo Bank

Logowanie do Velo Bank - klienci indywidualni
Logowanie do Velo Bank – klienci indywidualni

Więcej informacji na temat bezpieczeństwa możesz poznać na specjalnej stronie przygotowanej przez Velo Bank. Bezpieczeństwo w banku Velo Bank – znajdziesz tam przykłady prób wyłudzenia danych i wiele więcej.