fbpx
Kalkulator loader
X
-

Zaloguj się bezpiecznie do swojego konta w mBank korzystając z naszych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa. Ostatnimi czasy wiele słyszy się o atakach hackerskich na rachunki bankowe klientów banków, sprawdź jak nie paść ofiarą wyłudzenia. Wchodząc na witrynę banku w pierwszym momencie sprawdź czy adres łącza jest właściwy oraz czy połączenie jest zabezpieczone certyfikatem SSL wystawionym przez mBank.

Oficjalny certyfikat SSL wydany przez mBank dla strony logowania do konta bankowego
Oficjalny certyfikat SSL wydany przez mBank dla strony logowania do konta bankowego

Najważniejsze, aby zwrócić uwagę na ważność certyfikatu oraz przez kogo został wystawiony. W razie jakichkolwiek podejrzeń o autentyczności zabezpieczeń należy opuścić witrynę natychmiast. Absolutnie nie należy wpisywać swoich danych do logowania jeżeli witryna wydaje się być próbą oszustwa.

Zobacz jak działają cyberprzestępcy: Klienci Millennium Bank zagrożeni atakiem

Logowanie do konta mBank

Przejdź do bezpiecznego logowania do rachunku bankowego w mBank

Chcesz zalogować się bezpiecznie do swojego konta w mBank? Kliknij w powyższy obrazek, a zostaniesz przekierowany do łącza, gdzie trafisz na oficjalną stronę banku. Logowanie jest przeznaczone dla właścicieli kont indywidualnych jak i firmowych. Podając swój identyfikator oraz hasło zalogujesz się do swojego rachunku bankowego mBank.

Nie masz konta w mBank? Załóż je: Konto bankowe mBank

Bezpieczeństwo w bankowości internetowej

Zainteresował Cię temat bezpieczeństwa w sieci, a w szczególności spraw dotyczących bankowości internetowej? mBank przygotował materiały informacyjne poruszające wiele zagadnień związanych z bezpieczeństwem klientów. Tego jak się bronić przed atakami oraz przede wszystkim jak ich uniknąć. Wszystkiego dowiesz się przechodząc na oficjalną stronę mBank – bezpieczeństwo w sieci.