fbpx
Kalkulator loader
X
-

Kredyt gotówkowy

Opinie o kredytach gotówkowych

Co to jest kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe to usługa finansowa oferowana przez banki, która ma na celu wypłacenie dodatkowej gotówki. Odbywa się to w standardowy sposób – przy kasie lub przelewem bankowym.  Nazywany jest również kredytem konsumpcyjnym lub pożyczką gotówkową. Przy podpisywaniu umowy o kredyt gotówkowy nie jest wymagane podanie przeznaczenia pieniędzy. W związku z tym środki możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Z uwagi na wzrost popularności pożyczek przez internet coraz więcej banków oferuje swoje produkty finansowe z możliwością zgłoszenia wniosku online.

Czy wzięcie kredytu online jest bezpieczne?

Jakość zabezpieczeń w internecie w ostatnich latach bardzo się poprawiła. Wprowadzono szereg zastosowań mających na celu poprawę bezpieczeństwa w sprawach przesyłania danych jak i samego przeglądania witryn internetowych. Niewątpliwie dało to możliwość rozwoju sektora finansowego w sieci, w której to użytkownik czuje, że nie jest okradany ze swoich danych.

Wiarygodne banki wychodząc na przeciw najnowszym potrzebom klientów postanowiły udostępnić możliwość wzięcia kredytu gotówkowego nawet bez wychodzenia z domu. Do otrzymania takiego zadłużenia wystarczy dostęp do internetu oraz zaświadczenie o dochodach z pracy. Strony online banków, a w szczególności miejsca w których przysłane są dane osobowe objęte zostały szyfrowaniem cyfrowym. Ma to na celu zablokowanie ewentualnych prób kradzieży poufnych informacji.

Porównanie kredytów i pożyczek

Porównanie kredytów gotówkowych bez pomocy doradcy finansowego to nie lada wyzwanie dla niedoświadczonego kredytobiorcy. Obecnie na rynku finansowym w Polsce swoje usługi świadczy kilkadziesiąt banków i firm pożyczkowych. Dlatego chcąc pomóc Ci przygotowaliśmy całkowicie za darmo narzędzia do obliczania kredytów i pożyczek. Najciekawsze propozycje banków poddaliśmy analizie, aby przedstawić w prosty sposób czy oferta jest godna uwagi.

Z pewnością najbardziej przydatne okażą się porównania pożyczek między sobą, czy kalkulator kredytów. Znajdziesz tam obliczone kredyty gotówkowe według podanej przez siebie kwoty i czasu spłaty. Wszystko przedstawione tak, byś zrozumiał dlaczego warto wybrać tą jedyną ofertę z pośród tak wielu. Po trafnym wyborze właściwego zadłużenia możesz przejść od razu do konsultacji z przedstawicielem banku. To krok w którym podejmujesz ostateczną decyzje o akceptacji złożenia wniosku czy też nie.

Zalety skorzystania z porównywarki

Dzięki użyciu porównywarki kredytów gotówkowych, obliczysz wysokość raty wszystkich najtańszych kredytów i zaoszczędzisz czas na poszukiwaniach. Najważniejsze, że nie przepłacisz na ofertach, które nie do końca spełniają Twoje oczekiwania. Obliczenie zadłużenia daje możliwość sprawdzenia wysokości kosztu całkowitego do spłaty, porównanie ofert między sobą i wybór idealnego rozwiązania dla Ciebie.

Porównanie pożyczek gotówkowych

Podając kwotę i czas spłaty kredytu masz możliwość porównania kilku ofert finansowych w jednym miejscu. Dla ułatwienia w porównywarce umieściliśmy tylko tanie i wiarygodne propozycje banków. Z pewnością są to oferty godne polecenia z uwagi na ich atrakcyjność i łatwość w otrzymaniu.