Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe to usługa finansowa oferowana przez banki, która ma na celu udzielenie Ci wypłacenia gotówki lub wykonania przelewu pieniężnego na rachunek kredytobiorcy. Nazywany jest również kredytem konsumpcyjnym lub pożyczką gotówkową.

Przy podpisywaniu umowy o kredyt gotówkowy nie jest wymagane podanie przeznaczenia pieniędzy, środki można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Wniosek możesz złożyć online przez stronę banku, którego ofertą jesteś zainteresowany

Szukanie najtańszego kredytu gotówkowego

Podjąłeś się wyzwania porównania kredytów gotówkowych bez pomocy doradcy finansowego i nie byłeś w stanie dowiedzieć się, która oferta jest najtańsza z dostępnych na rynku, ponieważ nie udało Ci się odnaleść przelicznika kosztów kredytu.

Do twojej dyspozycji oddajemy całkowicie za darmo narzędzia do obliczania kredytów, które w prosty sposób wskażą gdzie otrzymasz zadłużenie na najlepszych warunkach.

Narzędzia finansowe

Zalety skorzystania z kalkulatorów

Dzięki użyciu naszych narzędzi finansowych zaoszczędzisz czas na poszukiwaniach, a co najważniejsze nie przepłapacisz na kredycie gotówkowym. Z nami wybierzesz najtańszą pożyczkę bankową jaka znajduje się obecnie na rynku.

Obliczenie zadłużenia daje możliwość sprawdzenia wysokości kosztu całkowitego do spłacenia, kalkulator kredytowy wyświetli miesięczną ratę pożyczki dzięki czemu będziesz mógł porównać oferty między sobą.

Porównanie następuje po wpisaniu przez Ciebie wysokości kredytu jakim jesteś zainteresowany, odbywa się w to w szybki i prosty sposób w całości za darmo.

RRSO kredytów – co to jest?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to wartość, która w szybki sposób pozwala na porównanie zadłużeń. Pożyczka z najniższym RRSO będzie oznaczała najtańszą ofertę, nie należy mylić tego parametru z oprocentowaniem nominalnym.
Jeżeli planujesz zaciągniecie zadłużenia finansowego musisz się zapoznać dokładnie czym jest RRSO i jak je rozumieć. Da Ci to szanse na znalezienie atrakcyjnej oferty, zmniejszenie kosztów oraz podpisanie z bankiem umowy na bardzo dobrych warunkach. Bank jest zobowiązany podać tą wartość przy każdej ofercie kredytowej.

Czym jest RRSO?

Jakie opłaty zawiera rzeczywista roczna stopa oprocentowania?

W skład RRSO wchodzi oprocentowanie, prowizja oraz pozostałe koszty kredytów związane z obsługą kredytobiorcy. Wypunktowując są to:

  • opłata przygotowawcza – rozpatrzenie wniosku
  • koszt ubezpieczenia – możliwość zrezygnowania z tej opłaty
  • usługi dodatkowe, jeżeli takie występują
  • czas kredytowania oraz odstetki

Gdzie porównam pożyczki z RRSO?

Wyszczególnione oferty z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania oraz oprocentowaniem nominalnym znajdziesz w kalkulatorze kredytów gotówkowych. Przygotowany specjalnie przez nas program został przystosowany do obliczania pożyczek w ciągu kilku sekund.

W ciągu kilku minut porównasz i będziesz wiedział na którą ofertę warto zwrócić szczególną uwagę, a które należy omijać z daleka.

  • Najnowsze artykuły


  • Popularne kredyty gotówkowe