fbpx
Kalkulator loader
X
-

Logowanie do konta w Pekao

Do zalogowania w banku Pekao SA należy skorzystać z witryny pekao24.pl przygotowanej dla wersji desktopowej jak i mobilnej. Przechodząc do adresu strony banku zawsze sprawdzaj dokładną ścieżkę linku oraz zabezpieczenie SSL. Certyfikat ma za zadanie chronić Cię przed wypłynięciem Twoich danych poza witrynę banku. SSL sprawdzić w każdej przeglądarce klikając w ikonkę kłódki przy adresie strony internetowej.

Sprawdzanie certyfikatu SSL w witrynie pekao24.pl
Tak powinien wyglądać certyfikat SSL w oficjalnej witrynie pekao24.pl, która umożliwia logowanie do konta bankowego Pekao SA, jeżeli certyfikat wygląda inaczej natychmiast opuść stronę, a tym bardziej nie podawaj w niej danych logowania do swojego rachunku internetowego.

Sprawdź wysokość raty kredytu gotówkowego: Kredyt gotówkowy Pekao – kalkulator

Logowanie do konta osobistego Pekao SA

Bezpieczne logowanie do banku Pekao SA - przejdź do witryny pekao24.pl

Klikając w powyższy obrazek zostaniesz przekierowany do bezpiecznego logowania do pekao24, czyli strony internetowej banku Pekao SA. Witryna służy do zarządzania swoim kontem Pekao z każdego miejsca na świecie.

(function(){var s=document.querySelector(’script[data-playerPro=”current”]’);s.removeAttribute(„data-playerPro”);(playerPro=window.playerPro||[]).push({id:”qQTZsVgaqK7f”,after:s});})();

W ostatnim czasie serwis internetowy Pekao24 przeszedł gruntowne zmiany, bank chcąc nadążyć za zmieniającymi się trendami wprowadzona nowoczesny wygląd oraz szereg innowacyjnych funkcji. Do logowania niezmiennie potrzebny będzie numer klienta oraz hasło założone podczas pierwszego logowania w banku.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami bankowymi? Innowacje w bankach – aplikacje, konta