Konto Przekorzystne Pekao SA z kartą

Konto bankowe Pekao SA oferuje rachunek przekorzystny z kartą debetową. Propozycja określona najlepszym kontem osobistym w rankingu „Złoty Bankier 2021” przygotowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu.
Konto Przekorzystne Pekao SA - rachunek z kartą debetową

Jak w przypadku konta bankowego Alior Bank tak i w Pekao każdy kto założy rachunek ma możliwość uzyskania 200 zł na swoim rachunku.

Jak otrzymać dodatkowe 200 zł w Pekao

Jak zyskać 200 zł na koncie przekorzystnym w pekao
Promocja podzielona na dwie części 2 x 100 zł. Do uzyskania pierwszego stu złotych musisz wpłacić na nowo otwarty rachunek minimum 500 zł i dokonać jednej transakcji kartą debetową Mastercard Debit FX lub aplikacją PeoPay.
Druga „stówka” to zwrot 10% wartości Twoich transakcji, które zostały wykonane w trakcie 3 miesięcy od założenia konta. Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł przy wydaniu 1000 zł.

Opłaty za konto przekorzystne Pekao SA

Spełniając warunki te usługi są darmowe: prowadzenie Konta Przekorzystnego, obsługa karty debetowej Mastercard Debit FX4, wypłata gotówki z bankomatów za granicą kartą debetową Mastercard Debit FX4, gdy w poprzednim miesiącu konto zostało zasilone jednorazowo za min. 500zł. Dwie pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce.

Tematy: Konto Pekao