Przejdź do bezpiecznego logowania w systemie internetowym PKO dzięki naszej witrynie. Zawsze dokładnie sprawdź czy znalazłeś się we właściwym miejscu w sieci. Strona banku powinna zawierać szyfrowanie SSL, które w łatwy sposób można sprawdzić. Wystarczy spojrzeć na lewo od adresu w przeglądarce, aby otrzymać jasny obraz sytuacji.

Bezpieczne logowanie PKO
Taki adres wraz z kłódką powinien znajdować się na stronie internetowej banku PKO

Logowanie PKO


W Banku Polskim PKO zostały stworzone osobne strony z logowaniem dla biznesu oraz klientów indywidualnych. W obu przypadkach szyfrowanie witryny będzie wyglądało identycznie, a mianowicie informacja o SSL wyświetli się w postaci zamkniętej kłódki przy adresie witryny.

Logowanie klienci indywidualni

Oficjalne logowanie, którym łączą się z bankiem klienci indywidualni PKO BP. Przejdź i zaloguj się swoim numerem klienta i hasłem.

Logowanie PKO
Logowanie PKO dla klientów indywidualnych


Do przejścia na bezpieczną stronę PKO zwanego również iPKO lub IKO wystarczy kliknąć w powyższy wzór. Zostaniesz przekierowany do właściwej witryny, stworzonej przez bank.
Tak jak wspominałem wcześniej PKO przygotowało specjalny portal dla biznesu. Posiadając konto firmowe w Banku Polskim należy skorzystać z innej strony do logowania. Ma to na celu oddzielenie klientów indywidualnych od firm dla większej czytelności i przejrzystości.

Logowanie biznes – PKO


Metoda sprawdzenia bezpieczeństwa jest identyczna jak w poprzednim przypadku. Sprawdź dokładnie adres serwisu oraz czy znajduje się przy nim zamknięta kłódka. W niektórych przeglądarkach zostanie ona oznaczona zielonym kolorem dla większej wiarygodności.

Logowanie PKO Biznes

Pozostaje rozwianie wątpliwości co do różnicy między bankiem PKO, a Pekao. Otóż może to zdziwić, ale są to dwie różne instytucje finansowe. Wyposażone oczywiście w osobny system logowanie oraz zabezpieczeń. Można śmiało powiedzieć, że banki te nie mają ze sobą nic wspólnego poza bliźniaczo brzmiącą nazwą.

PKO czy Pekao?


Obie nazwy są właściwe, natomiast w PKO dodano jeszcze BP (Bank Polski), a w przypadku Pekao na końcu w nazwie znajduje się SA, czyli Spółka Akcyjna. Nie mniej jednak jesteśmy tu dla bezpiecznego logowania.
Wcześniej podane łącza zostały podane do banku PKO. Poniżej dodam przekierowanie do banku Pekao SA, oczywiście dla konta firmowych (biznes) i kont indywidualnych. Dla ułatwienia rozpoznawalności banku Pekao można by powiedzieć, że to ten z Żubrem lub Żuberkiem. Swego czasu w banku zachodziły niewytłumaczalne zmiany i wspomniany wcześniej Żubr zniknął na pewien czas, by znów powrócić na dobre.

Logowanie Pekao klienci indywidualni


Logowanie Pekao
Zaloguj się w banku Pekao do konta indywidualnego

Bank w ostatnim czasie zaktualizował swój serwis internetowy w całości. Chcąc nadążyć za panującymi trendami wprowadzony został nowoczesny wygląd oraz szereg innowacyjnych funkcji. Do logowania niezmiennie potrzebny będzie numer klienta oraz hasło założone podczas pierwszego logowania w banku.

Dla klienta biznesowego przygotowana została witryna pekaobiznes24. Posiada ona możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń do logowania czy wykonywania przelewów. System należy do najszczelniejszych w naszym kraju, a bank Pekao cały czas go rozwija.

Pekao dla biznesu


Logowanie biznes w banku Pekao tylko i wyłącznie dla posiadaczy rachunku firmowego. Przejdź przez łącze, by zalogować się do swojego konta.

Logowanie biznes - Pekao SA
Witryna internetowa przygotowana do zalogowania się przez posiadaczy kont biznes w Pekao


Pamiętaj! Jeżeli nie jesteś pewny/a w sprawie bezpiecznego logowania w PKO oraz Pekao na naszej stronie internetowej znajdziesz właściwe łącza do banków. Witryny banków są objęte szczególną ochroną z uwagi na ich przeznaczenia, niestety są też na celowniku złośliwego oprogramowania.

Polecamy również sprawdzić kalkulator kredytów gotówkowych 2020 roku, obecnie można trafić na atrakcyjne oferty kredytów jak i pożyczek.