Kredyty bez wychodzenia z domu

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, a nie chcesz stać w kolejce w banku? Kredyty online to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, zaoszczędzisz czas i sam podejmiesz decyzję, który kredyt gotówkowy wybrać. W dobie internetu wzięcie pożyczki online to codzienność, wystarczy przejść do formularza i wysłać odpowiednio przygotowany wniosek.
Kredyt bez wychodzenia z domu

Jaki bank udzieli kredytu bez wychodzenia z domu?

W tej chwili na rynku finansowym jest kilka ofert z atrakcyjnymi warunkami w całości online. Wystarczy poświęcić chwilę, by zapoznać się z propozycji i wybrać, który kredyt odpowiada nam najbardziej.

Obecnie według rankingu najlepszymi kredytami gotówkowymi online są:

  • Santander
  • Citi Handlowy
  • Alior Bank

Tańsze oferty w internecie

Z uwagi na sporą konkurencję banki cały czas muszą wykazywać się nowymi promocjami na kredyt, w szczególności w internecie gdzie oferty możemy porównać między sobą. Idąc do banku nie mamy tej możliwości, musimy wysłuchać konsultanta danego banku, który to ma za zadanie sprzedać na produkt po najwyższej marży. A co za tym idzie naciągnąć nas na niepotrzebne koszty. Jeżeli sami sprawdzimy oferty banków to jest duża szansa, że wybierzemy ten tani z najniższą ratą miesięczną.

Gdzie znajdę kalkulator kredytów online?

Przygotowaliśmy bardzo prosty kalkulator kredytów gotówkowych, aby pomóc Ci wybrać najlepszą ofertę online, wystarczy wpisać kwotę i czas spłaty który Cię interesuje. Po zdecydowaniu możesz skontaktować się z bankiem w celu podjęcia ostatecznej decyzji, a to wszystko bez wychodzenia z domu i marnowania czasu na poszukiwaniach.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Otrzymanie kredytu gotówkowego

Zastanawiasz się nad kredytem przez internet, ale nie wiesz od czego zacząć, by spełnić wszystkie wymagania? Wydaje Ci się, że kredyt gotówkowy nie jest dla Ciebie, pomożemy Ci rozwiać te wątpliwości. W tej chwili możesz sam przeprowadzić symulację zdolności kredytowej oraz obliczyć wysokość raty.

Jak poznać swoją zdolność kredytową?

Do sprawdzenia czy możesz starać się o pożyczkę gotówkową przyda się kalkulator zdolności kredytowej, pokaże Ci on czy jesteś w stanie spłacić zadłużenie i na jaką kwotę możesz liczyć. Należy też pomyśleć o swojej historii oceny kredytowej, która znacząco wpływa na udzielenie kredytu.

Wynik oceny kredytowej

Jeżeli w przeszłości brałeś kredyty i spłacałeś je w terminie to jest to dla Ciebie wielki plus. Banki chętnie udzielają kredyty osobą z dobrym wynikiem oceny kredytowej. Ocena kredytowa to przedstawiana w postaci numerycznej Twoja zdolność kredytowa na podstawie której bank udziela pożyczki.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wysłanie wniosku o kredyt gotówkowy

W momencie wysłania wniosku bank sprawdzi całą Twoją historię kredytowania. W sytuacji, gdy napotka na informację o opóźnionych spłatach zadłużenia, bank może odmówić Ci udzielenia kredytu z uwagi na ryzyko braku przez Ciebie spłaty, ale oczywiście nie musi tak być, ponieważ posiadasz np. zabezpieczenia.
Odmowa udzielenia kredytu

Zabezpieczenia przy składaniu wniosku

Zabezpieczeniem może być posiadana przez Ciebie hipoteka lub poręczyciel, który weźmie razem z Tobą kredyt gotówkowy. Bank chcąc zmniejszyć ryzyko nie otrzymania wpłat z tytułu zadłużenia w tym przypadku może wystąpić o spłatę przez poręczyciela.

Akceptacja wniosku przez internet

Jeżeli Twoja historia kredytowa nie budzi zastrzeżeń i posiadasz comiesięczne wpływy na konto bankowe z tytułu wypłaty to możesz być prawie pewien, że kredyt zostanie Ci udzielony. Akceptacja wniosku w przypadku zdecydowania się na wysłanie go online przez internet to kwestia kilku minuty.

Przesłanie swoich danych online

Ostatnio sporo mówi się o danych osobowych i ich ochronie. Zawsze upewnij się, że jesteś na właściwej stronie internetowej banku, możesz to sprawdzić w części przeglądarki z adresem. Adres powinien być zabezpieczony specjalnym certyfikatem, który wyświetla się w postaci kłódki. Sprawdziłeś to wszystko? W takim razie możesz bezpiecznie przejść do wypełniania formularza z danymi do wniosku o kredyt gotówkowy przez internet.

Tematy: