Zyskaj 300 zł z Mastercard i Alior Bank

Alior Bank po raz kolejny wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje Multivoucher na zakupy w wysokości 300 zł do wykorzystania w wielu największych sieciach sklepów za złożenie wniosku o kartę kredytową.
Alior Bank wraz z Mastercard przygotował promocję dotyczącą kart kredytowych.
Alior Bank wraz z Mastercard przygotował promocję dotyczącą kart kredytowych / fot. Austin Distel

Dyrektor Działu Digitalizacji Klientów i Produktów Kredytowych Alior Bank – Anna Kulik przekazuje:

„Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję dla nowych posiadaczy kart kredytowych Mastercard OK!. To, co wyróżnia tę ofertę, to możliwość personalizacji otrzymanej nagrody. Po spełnieniu warunków promocji, klienci mogą bowiem zrealizować Multivoucher o wartości 300 zł w swoich ulubionych sklepach, wybierając je z ponad 100 sklepów biorących udział w akcji. Multivoucher.pl daje możliwość dostosowania nagrody do aktualnych potrzeb czy zainteresowań naszych klientów. Promocja ”300 zł premii na start z kartą kredytową” jest aktywna od 1 lipca br. do odwołania. Już w tym momencie widzimy dość spore zainteresowanie tą propozycją.”

Ważne: Bezpieczne logowanie do Alior Bank

Oferta „300 zł premii na start z kartą kredytową” skierowana jest dla klientów, którzy złożą wniosek na kartę kredytową Mastercard OK! z limitem kredytowym w wysokości minimum 2000 zł.

Promocja jest dostępna dla klienta jednorazowo, a warunkiem koniecznym jest nie posiadanie na dzień składania wniosku w banku ( i nie posiadanie w okresie ostatnich 12 miesięcy) żadnego rachunku karty kredytowej. Ponadto warunkiem promocji jest dokonanie płatności na kwotę minimum 600 zł oraz dokonanie minimum jednego logowania do Aplikacji Mobilnej (Alior Mobile) przez Uczestnika, zaczynając od 1 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową i przyznanie limitu kredytowego w rachunku płatniczym.

Klienci, którzy spełnią wszystkie warunki otrzymają potwierdzenie sms z kodem, dzięki któremu na stronie internetowej multivoucher.pl będą mogli dokonać wyboru karty podarunkowej do wskazanego sklepu. W szerokiej ofercie znajdują sie min. Allegro, Ikea, Zalando Biedronka czy H&M!

Ciekawe artykuły: Tańsze tankowanie z kartą Mastercard w Alior Bank

Tematy: Alior Karty kredytowe Nagroda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *