Tańsze tankowanie z kartą Mastercard w Alior Bank

Na każdym kroku zasypują nas informacje dotyczące podwyżek różnych dóbr i usług. W związku z tym min. banki wychodzą naprzeciw potrzebom konsumentów prezentując specjalne promocje. Klienci Alior Bank mogą liczyć na promocje związane z zakupem paliw i liczne oferty specjalne.
Alior Bank oferuje zniżki na paliwo posiadaczom kart Mastercard z Plusem
Alior Bank oferuje zniżki na paliwo posiadaczom kart Mastercard z Plusem / fot. Wassim Chouak

Benefity dedykowane są dla klientów biznesowych posiadających konto firmowe w Alior Banku i jeżeli nie są w jej posiadaniu dodatkowo zamówią kartę debetową Mastercard z Plusem.
Pakiet dodatkowych korzyści dla klientów posiadających kartę Mastercard z Plusem to 10 % zwrotu za zakup paliwa lub innych produktów na stacjach benzynowych. Kwota miesięcznego zwrotu to 150 zł, co na koniec roku pozwala na zaoszczędzenie kwoty w wysokości 900 zł.

Klienci, którzy dopiero złożą wniosek o ową kartę mogą liczyć na zwrot w wysokości 300 zł ( miesięczna kwota zwrotu 50 zł).

To może Ci się przydać: Jak włączyć płatność BLIK w Alior Bank

Dodatkowo zapisując się do programu Mastercard Bezcenne Chwile dla Biznesu czeka na nas pakiet dodatkowych korzyści takich jak 10% zniżki na zakup subskrypcji sprzętu elektronicznego.

Dodatkowe warunki do skorzystania z oferty promocyjnej to min. transakcje miesięczne opiewające na minimalną kwotę 500 zł, jak również regularne przelewy do takich instytucja jak ZUS czy US. szczegółowe informacje na temat promocji oraz nagród znajdują się na stronie internetowej banku.

Załóż konto firmowe w Alior Banku: iKonto Biznes

Tematy: Alior Konto Płatność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *