Kredyt którym spłacisz inne zadłużenia kredytowe

Posiadasz kilka zadłużeń w bankach i stawia Cię to w ciężkiej sytuacji finansowej, gdyż brakuje pieniędzy na ich spłatę. Proponujemy skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego, którym spłacisz wszystkie zaległe pożyczki. Oferta ta polega na spłaceniu przez bank twoich zaległości i zamianie kredytów gotówkowych w jeden z niższą ratą na dłuższy okres kredytowania.
Kredyt na spłatę innych zadłużeń

W Polsce jest kilka banków, które oferują kredyt konsolidacyjny na dobrych warunkach, aczkolwiek, by go otrzymać musisz wykazać się pozytywną oceną kredytową. Ma to decydujący wpływ na decyzję banku w przypadku rozpatrywania wniosku.

Kredyt na spłatę innych zadłużeń posiadają zwykle niższe oprocentowanie jak ma to w przypadku kredytów gotówkowych na dowolny cel konsumpcyjny. Nie należy jednak wykorzystywać uzyskanych pieniędzy z tytułu konsolidacji na kolejne wydatki. Kredyt konsolidacyjny ma służyć jedynie spłacie innych zadłużeń, których nie jesteś w stanie uregulować w terminie.

Pomoc przy wyjściu z zadłużenia

Bank decydując się na udzielenie Ci kredytu zaufania w postaci pożyczki liczy, że będziesz spłacał w ich banku raty terminowo. Nie należy sobie tego odpuścić, gdyż można wpaść w tarapaty z nowym bankiem, który wyciągnął do nas rękę z pomocą.

Dzięki temu otrzymujesz szansę na wyjście z problemów finansowych, gdyż Twoje zobowiązanie miesięczne znacznie się obniży, a ty będziesz w posiadaniu pieniędzy, których Ci nie starczało do końca miesiąca.

Specyficzny charakter kredytów oddłużających

Kredyty na oddłużenie to całkiem nowy produkt finansowy na polskim rynku, pomysł tego tupu ofert powstał około 5 lat temu, tak więc jest dość młodym kredytem. Charakteryzuje go niższe oprocentowania, ale i dłuższy okres spłaty. Ma to na celu zbicie kosztu miesięcznego, by kredytobiorca mógł odetchnąć od wysokiego kosztu rat do spłaty.

Konsolidacji pojawia się coraz więcej w znanych bankach, które cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. Sprawia to, że co raz więcej dłużników zaczyna korzystać z takiej formy ratunku przed bankructwem, a w pewnych sytuacjach jest to jedyne wyjście z ciężkiej sytuacji finansowej.

Tematy: