WAŻNE

  Kredyt w trudnej sytuacji finansowej

  Kredyt gotówkowy to źródło dodatkowej gotówki w sytuacji, kiedy jej właśnie potrzebujemy, a nasza sytuacja finansowa nie pozwala na zrealizowanie obranego planu. Wybranie odpowiedniego zadłużenia sprawi, że staniesz się posiadaczem większej ilości pieniędzy, a koszt rozłożony na kilkanaście miesięcy nie zachwieje twoim budżetem domowym co pozwoli na łatwe spłacenie pożyczki.
  Kredyt w trudnej sytuacji finansowej

  Dobranie odpowiedniej wysokości raty dla możliwości twojego portfela to najbardziej istotny aspekt przy wyborze oferty finansowej, koszt miesięczny nie może być zbyt wysoki. Musisz pamiętać o ty, że należy spłacać zadłużenie i posiadać pieniądze na codzienne podstawowe potrzeby.

  Nie daj się nabić w butelkę

  Zapewne myślisz jak obliczyć kredyt gotówkowy z najniższą ratą? Na całkowity koszt składa się wiele czynników, które to mieszczą się w miesięcznej opłacie. Należy sprawdzić je wszystkie, by zadłużenie okazało się faktycznie atrakcyjne. Każda osoba chcąca złożyć wniosek o kredyt zwróci uwagę na oprocentowanie nominalne, ale to nie wszystko. Pozostałe opłaty mogą znacząco podnieść koszt pożyczki, dlatego zawsze zwracaj uwagę na prowizję i czy oferta zawiera opłatę przygotowawczą, ubezpieczenie lub opłatę za utrzymanie rachunku bankowego w przypadku gdy do wzięcia kredytu niezbędne jest założenie rachunku w banku.

  Po uwzględnieniu wszystkich kosztów będziesz mógł stwierdzić jakie RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania posiada dana oferta banku. Wybieraj pożyczkę z najniższym RRSO, by zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Większa wartość procentowa oznacza, że będziesz musiał zapłacić więcej za usługę, a tego właśnie chcemy uniknąć.

  Podpisując umowę zawsze dokładnie sprawdź co zawiera. Wszystkie uzgodnienia z doradcą finansowym muszą zostać zawarte w tym dokumencie i należy je sprawdzić przed podpisaniem, które oznacza akceptację przez ciebie warunków przedstawionych przez bank.

  Sprawdź korzyści w swoim banku

  Klient chcąc otrzymać kredyt od banku w którym posiada aktywny rachunek bankowy może liczyć na szereg promocji. Obniżone oprocentowanie, brak prowizji czy opłaty przygotowawczej, która podnosi koszt zadłużenia. Możliwości jest wiele, dlatego warto zapytać o ofertę w swoim banku, doradca finansowy jest zobowiązany udzielić ci wszelkich informacji o obecnych pożyczkach.

  Ciekawą obecnie propozycję przedstawił Santander w którym to możesz otrzymać kredyt bez zaświadczeń o dochodach, możesz z tego skorzystać jeżeli byłeś już klientem ich banku.

  Tematy: