Promocja przygotowana przez Alior Bank wraz z Circle K dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wystarczy posiadać kartę kredytową lub debetową, aby skorzystać ze zniżki na paliwo.

Z kartą kredytową lub debetową Alior Bank otrzymasz zniżkę na paliwo
Z kartą kredytową lub debetową Alior Bank otrzymasz zniżkę na paliwoAby skorzystać z rabatu należy zarejestrować się w programie lojalnościowym Circle K EXTRA Club. Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku i dotyczy wybranych stacji Circle K ta terenie całego kraju. Kliencie indywidualni oraz biznesowi Alior Bank mogą zrealizować rabat w 283 stacjach benzynowych Circle K.

Jak otrzymać rabat na paliwo?

Po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym Circle K EXTRA Club należy dodać do systemu swoją kartę kredytową lub debetową Alior Bank. Przy płaceniu za benzynę rabat zostanie naliczony automatycznie przy każdym tankowaniu, aż do końca promocji.

Stale staramy się rozbudowywać naszą ofertę benefitów wykraczających poza usługi stricte bankowe, realizując naszą strategię „Więcej niż bank”. Wewnętrzne analizy świadczą o tym, że jednym z najbardziej pożądanych przez naszych Klientów bonusów są rabaty na paliwo. Poprzez zawieranie nowych partnerstw chcemy dostarczać Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Paweł Darski, Dyrektor Działu Partnerstw Strategicznych w Alior Banku

Bardzo cieszy nas, że kolejny partner zaprasza do programu Circle K EXTRA Club swoich klientów. W ramach tej współpracy, specjalnie dla klientów Alior Bank przygotowaliśmy atrakcyjny rabata na paliwa miles, milesPLUS oraz SupraGas. Dodatkowo uczestnicy promocji będą nagradzani za każdy zakup punktami EXTRA Club, które będą mogli zbierać na swoich kartach i wykorzystać w przyszłości na atrakcyjne nagrody w programie. Mamy nadzieję, że klienci Alior Banku docenią przygotowaną przez nas ofertę oraz jakość naszych paliw miles i zostaną z Circle K na dłużej.

Aleksander Wasiura, Kierownik Kategorii Paliw w Circle K Polska


Wysokość rabatu na stacji Circle K

Wysokość naliczonego rabatu jest zależny od rodzaju paliwa.

Dostępne rabaty:

  • 10 gr/l na paliwa miles 95, miles diesel, SupraGas,
  • 15 gr/l na paliwa milesPLUS 95, milesPLUS 98, milesPLUS diesel.

Czas trwania kampanii: od 1 października do 30 listopada 2020 roku. Promocja obejmuje wydane przez Alior Bank karty:

  • klienci indywidualni – wszystkie aktywne karty kredytowe i debetowe, w tym także karta Kantoru Walutowego
  • klienci biznesowi – karty debetowe oraz karty charge: Mastercard Business Debit, Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa, Mastercard Corporate chargé, Mastercard Corporate, Mastercard Corporate Executive, Mastercard Corporate Executive chargé oraz Mastercard Business

Rabat naliczany jest maksymalnie do 100 litrów paliwa dla każdej transakcji w wybranych stacjach Circle K.


Czytaj dalej