SmartPay na stacjach Shell dla każdego klienta

Kolejna stacja paliw wyszła na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Shell udostępnia klientom indywidulnym możliwość płatności za zatankowane paliwo w kilkuset punktach bez konieczności podchodzenia do kasy. Do tej pory funkcja była dostępna jedynie dla wybranej grupy klientów.
Na Shellu zapłacisz przez system SmartPay
Na Shellu zapłacisz przez system SmartPay. / Fot. Keming Tan z Unsplash

Płatności działają podobnie, jak te dostępne już od jakiegoś czasu na innych stacjach benzynowych tj. min Orlen, Lotos czy Circle K.
Korzystanie ze zdalnych płatności jest możliwe, jeżeli klient przystąpi do programu lojalnościowego Shell SmartPay oraz zainstaluje na swoim urządzeniu najnowszą wersję aplikacji mobilnej.

Posiadacz aplikacji w celu uruchomienia płatności powinien włączyć funkcję Shell SmartPay, dzięki temu za pośrednictwem karty płatniczej lub np. Google Pay będzie można pobierać środki za transakcje.

Oczywiście aplikacja została wyposażona w niezbędne zabezpieczenia min. dwustopniowe uwierzytelnianie czy kod PIN dające komfort użytkowania i poczucie bezpieczeństwa w aplikacji.

Klient automatycznie otrzymuje wszelkie niezbędne potwierdzenia dokonania transakcji, łącznie z paragonem lub fakturą. System z automatu nalicza również punkty na karcie lojalnościowej.

Tematy: Konto Płatność Portfel cyfrowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *