Nowa metoda płatności odroczonych PastPay wystartowała

PastPay jest dostępne już w 5 krajach i ciągle się rozwija! Jedna z wielokrotnie nagradzanych firm fintech w Europie Środkowo – Wschodniej Pentech wkroczyła w sierpniu na polski rynek płatności odroczonych z usługą BNPL, PastPay jest dostępny dla klientów biznesowych. Oferta firmy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Odroczone płatności PastPay zostają uruchomione w Polsce
Odroczone płatności PastPay zostają uruchomione w Polsce. / fot. Elena Kloppenburg

Jeżeli przedsiębiorcy chcą zaoferować swoim klientom nowy sposób płatności jeszcze w tym roku, powinni jak najszybciej złożyć wniosek o integrację dla sklepu internetowego.

W prosty i wygodny sposób pozwala na zintegrowanie systemu sprzedażowego zwiększając przychody nawet o 30% – otrzymujesz swoje płatności natychmiast, klient natomiast ma możliwość wyboru elastycznych warunków spłaty. Firma zapewnia rzetelną weryfikację klientów, aby zmniejszyć ryzyko finansowe wynikające z opóźnień płatności.

Może Cię zainteresować: Odroczone płatności z Blik – kup teraz, zapłać później

„Polski e-commerce B2B przechodzi okres dynamicznego wzrostu i to właśnie ten szybko rozwijający się rynek z dużym potencjałem innowacyjnym stał się dla nas wyzwaniem. Pozytywne doświadczenie w pracy z polskimi przedsiębiorcami przyczyniło się do decyzji o wprowadzeniu naszych rozwiązań płatniczych nad Wisłą. Na Węgrzech sfinansowaliśmy już faktury o wartości ok. 15 milionów euro, teraz nadszedł czas, aby pomóc polskim handlowcom zwiększyć ich przychody” – Benjamin Berényi, twórca PastPay / założyciel firmy Péntech

PastPay to:

  • bardzo elastyczne formy płatności dla klientów sklepu – termin płatności od 30 aż do 60 dni
  • bardzo niskie ryzyko wynikające z opóźnień lub z braku płatności
  • otrzymujesz przychów w jeden dzień roboczy
  • opłata transakcyjna dla firmy 2,6-2,8 %

„W obecnej sytuacji gospodarczej terminy płatności wynoszące 30-60 dni mogą być bardzo pomocne dla nabywców biznesowych, ponieważ płynność na rynkach zanika, a potrzeby optymalizacji przepływu gotówki stają się coraz bardziej naglące dla firm” – wyjaśnia Benjamin Berényi.

Tematy: Kredyt Płatność Portfel cyfrowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *