Odroczone płatności z Blik – kup teraz, zapłać później

Nadchodzą nowe możliwości dla wszystkich korzystających z mobilnych płatności. Użytkownicy mobilnych aplikacji bankowych mogą liczyć na nową, bezpieczną i wygodną usługę, która wkrótce pojawi się z ofercie Blik – kupujesz teraz, płacisz później.
Absolutna nowość od Blik, UOKiK zezwala na wprowadzenie płatności odroczonych.
Absolutna nowość od Blik, UOKiK zezwala na wprowadzenie płatności odroczonych. / fot. Clay Banks

Od kilku lat Blik zdobywa ogromną popularność na rynku i jest dostępny w aplikacjach wielu największych bankach w kraju ING Bank Śląski, Millenium, Santander Bank Polska. Pozwala zaoszczędzić czas i ułatwić codzienne czynności. Korzystanie z tej formy płatności jest bardzo wygodne pozwala zapłacić za usługi oraz zakupy w Internecie, jeżeli jesteś na stacjonarnych zakupach możesz użyć Blik zamiast portfela, a zamiast wykonać tradycyjny przelew przesłać pieniądze na numer telefonu. Ponadto używając Blik można wypłacić pieniądze z bankomatu bez zbędnych czynności i użycia karty bankowej.

Podobny temat: Blik staje się w pełni funkcjonalny na platformie Stripe

Właściciel marki Blik czyli Polski Standard Płatności wraz z zespołem ekspertów wprowadzają na rynek nową usługę umożliwiającą płatność z odroczonym terminem. Wniosek PSP spotkał się z pozytywnym odbiorem w UOKiK i tym samym pozwala na wprowadzenie usługi do użytku. Swoje udziały w polski Standard Płatności mają min: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, Alior Bank, Bank Millenium, Santander Bank Polska, mBank jak również Mastercard.

Zarówno w Polsce jak i na świecie wzrasta liczba różnorodnych rozwiązań wspierających wymianę środków finansowych między klientami, bankami i agentami rozliczeniowymi. „Kup teraz i zapłać później” będzie dostępne dla wszystkich jednostek zainteresowanych ofertą, a szczegóły współpracy będą przedstawiane na bieżąco.

To może Cię zainteresować: Rusza program „Ciepłe Mieszkanie”

Tematy: BLIK Płatność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *