Visa Mobile trafia do banku ING

Nowa metoda płatności z aplikacją Moje ING mobile dostępna w telefonach z systemem Android oraz iOS. Visa Mobile po uruchomieniu swojej usługi w Nest Banku i BPS wchodzi do ING.
ING to kolejny bank, w którym zapłacisz za zakupy z Visa Mobile
ING to kolejny bank, w którym zapłacisz za zakupy z Visa Mobile. / fot. Rohit Tandon

W celu wykonania płatności Visa Mobile wystarczy podać numer telefonu urządzenia, na którym zainstalowana jest aplikacja Moje ING mobile. Oczywiście płatność Visa Mobile musi być dostępna w sklepie internetowym, w którym dokonujemy zakupów. Dobrą wiadomością jest to, że oferta rozszerza się i jest dostępna w coraz to większej ilości sklepów online.

Aktywacja Visa Mobile w ING

Do korzystania z płatności niezbędny jest smartfon z systemem Android lub iOS. Visa Mobile należy aktywować w aplikacji ING przy pomocy swojego adresu e-mail.

Więcej nowoczesnych płatności: Nest Bank rozpoczyna współpracę ze Swatch Pay!

Na wskazany adres zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który należy wpisać na ekranie telefonu. Po tej czynności dostęp do nowego rodzaju metody płatności powinien być dostępny.

Opłacenie zamówienia z Visa Mobile

W sklepie internetowym wybieramy ikonę Visa Mobile (jeżeli jest dostępna), następnie zostajemy poproszeni o podanie numeru telefonu do którego przypisany jest smartfon z aplikacją Moje ING Mobile. Transakcję potwierdzamy w aplikacji, to wszystko. Jak widać proces opłacania jak i samej aktywacji przebiega szybko i nie powinien stanowić problemu dla kogokolwiek.

Zobacz jak jeszcze możesz zapłacić telefonem: Płatności BLIK na telefon w BNP Paribas

Tematy: Android ING Bank iOS Płatność Portfel cyfrowy Visa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *