Nest Bank rozpoczyna współpracę ze Swatch Pay!

Od teraz możesz już płacić zegarkiem Swatch posiadając konto w Nest Banku. Dotyczy to kont indywidualnych oraz posiadaczy rachunków firmowych. SwatchPay! w Nest! to piąta płatność zegarkiem dostępna u tego dostawcy usług.
Swatch Pay! dostępne w Nest Bank. Opłać transakcję za pomocą zegarka Swatch.
Swatch Pay! dostępne w Nest Bank. Opłać transakcję za pomocą zegarka Swatch.

Dla tych osób które nie posiadają konta w Nest!, bank przygotował ciekawe oferty kont osobistych oraz firmowych. Założenie rachunku jest proste i trwa około 15 minut.

Jak aktywować SwatchPay?

Do rozpoczęcia korzystania ze SwatchPay! niezbędne będzie dodanie karty Visa, która została wydana przez Nest Bank do zegarka Swatch. Karta ta posiada moduł NFC dzięki któremu sparujesz kartę z zegarkiem. Trzy sposoby aktywowania zegarka SwatchPay!:

Jak korzystać ze SwatchPay?

Działanie SwatchPay jest podobne do tego jak korzysta się ze zwykłej karty zbliżeniowej. Wystarczy przybliżyć zegarek Swatch do terminala POS, aby nawiązać połączenie i zapłacić. Jak w przypadku kart płatniczych podanie PINu jest wymagane przy transakcjach na kwotę powyżej 100 zł.

Rozpoczęcie płatności jest szybkie, proste oraz bezpieczne. Zasilanie potrzebne do wykonania transakcji pobierane jest z terminala, tak więc nie rozładowuje ono zegarka.

Płatność Swatch w innych bankach: Zapłać zegarkiem z PKO BP

Tematy: Innowacje Nest Bank Płatność SwatchPay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *