Utrudnienia w dostępie do usług kilku banków

Prace serwisowe zostają zapowiedziane w kilku bankach, ograniczą dostęp do podstawowych usług. Klienci banków mogą mieć problemy z płatnością kartą, dostępem do konta oraz usług maklerskich.
Największe banki w polsce zapowiadają przerwy w dostawie usług
Największe banki w polsce zapowiadają przerwy w dostawie usług

Prace konserwacyjne w bankach

Na początek kwietnia banki przewidują prace konserwacyjne mające na celu ulepszenie systemów bankowości. Niestety dla Klientów może to oznaczać czasowy brak dostępu do niektórych podstawowych usług.

Santander Consumer Bank

Posiadacze konta bankowych w Santander Consumer Bank odczują niedogonienia od godz. 6.00 do 6.30 w poniedziałek (11 kwietnia) oraz od godz. 22.00 we wtorek (12 kwietnia) do godz. 6.00 w środę (13 kwietnia). Mogą wystąpić problemy z logowaniem do centrum24, płatności kartami powinny działać bez zarzutu.

PKO BP

Prace modernizacyjne w PKO BP będą skierowane głównie na tematy dotyczące ubezpieczeń. Przerwa rozpocznie się w piątek (8 kwietnia) o godz. 22.00, a przewidywany czas zakończenia to sobota godz. 14.00 (9 kwietnia). W serwisach iPKO oraz aplikacji IKO dostęp zostanie ograniczony w usługach Moje Podróże24, Moje Życie24, PKO Dom, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz ubezpieczenia Assistance.

To temat dla Ciebie: Nowości w aplikacji IKO, PKO BP dodaje nowe funkcje

BNP Paribas

W banku BNP Paribas prace serwisowe zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy z nich wypada w niedzielę (10 kwietnia) od godz. 0.30 do 3.30, a drugi od godz. 21.00 w środę (13 kwietnia) a 1.00 w czwartek (14 kwietnia). W tym czasie nie skorzystasz z GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes (Host to Host).

mBank

Brak dostępu do mLini oraz łączenie aplikacji mobilnej z kontem potrwają z soboty na niedzielę (9/10 kwietnia) w godzinach 22.00 do 10.00

Alior Bank

W przypadku Alior Bank to klienci, którzy inwestują odczują prace konserwacyjne. System inwestycyjny zostanie zamknięty w sobotę (9 kwietnia) od godz. 8.00 do 20.00. Podstawowe usługi jak płatność kartą czy wypłaty z bankomatów będą działały normalnie.

Innowacje w bankach: Santander Bank dołącza do mojeID

Tematy: Alior BNP Paribas Konto mBank PKO BP Płatność Przerwa techniczna Santander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *