Sporo nowych funkcji w aplikacji IKO od PKO BP

W czerwcu bank PKO BP postanowił wprowadzić kilka nowości do swojej aplikacji IKO. Posiadacze smartfonów z Androidem oraz iOS będą mogli cieszyć się z nowych funkcji.
PKO BP wprowadza kolejne funkcje do aplikacji IKO. Nowości dostępne dla posiadaczy rachunku w PKO
PKO BP wprowadza kolejne funkcje do aplikacji IKO. Nowości dostępne dla posiadaczy rachunku w PKO / fot. Psk Slayer

Aktualizacja IKO – nowości PKO BP

Co właściwie otrzymamy w najnowszej aktualizacji aplikacji IKO? PKO dodało kilka nowych możliwości związanych z ubezpieczeniami, polisami, kontem oraz samą obsługą. Dostaniesz dostęp do zarządzania swoją polisą ubezpieczeniową, będziesz mógł założyć konto lokacyjne, a nawet przeszukiwać historię konta przy użyciu wyszukiwania tekstowego.

Masz konto w PKO BP? Loguj się bezpiecznie do PKO

Ubezpieczenie PKO Dom

Chcesz sprawdzić szczegóły zakupionego ubezpieczenia PKO Dom, od teraz nie będzie najmniejszego problemu. Wszystkiego dowiesz się za pomocą aplikacji IKO wchodząc w zakładkę „Moje produkty” > „Ubezpieczenia”. Dostępne informacje:

  • Numer polisy
  • Suma ubezpieczenia
  • Wysokość składki
  • Okres ubezpieczenia

W razie dodatkowych pytań w tym miejscu znajdziesz bezpośredni kontakt telefoniczny do konsultanta PKO z działu ubezpieczeń.

Wyszukiwanie tekstowe w IKO

Bardzo ciekawą innowacją jest wyszukiwanie tekstowe, które daje możliwość znalezienia transakcji z ostatniego roku po nazwie odbiorcy, tytule przelewu czy nazwie sklepu, w którym dokonałeś zakupów. Transakcje starsze jak rok wyszukamy tylko po nazwie odbiory i tytule.

Dodatkowa funkcja w BLIK

Dla klientów, którzy posiadają więcej jak jedno konto w ustawieniach BLIKa będziesz mógł zmienić domyślny rachunek bankowy na który będą wchodzić przelewy przesłane przez płatności BLIK.

Aktualizacja zostaje stopniowo udostępniana kolejnym użytkownikom, proces jest długotrwały, gdyż korzystających z aplikacji IKO jest ok. 6,5 mln aktywnych użytkowników.

Wcześniejsza aktualizacja IKO wprowadziła funkcje, które mogą Cię zainteresować: Nowości w IKO – Kwiecień 2022

Tematy: Innowacje PKO BP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *