Płać kartą i zdobywaj nagrody z Pekao SA

Jeżeli korzystasz z usług Banku Pekao właśnie dla Ciebie skierowana jest najnowsza promocja "Odjazdowa loteria", w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród.
Loteria PeoPay z kartą debetową Mastercard albo Maestro.
Loteria PeoPay z kartą debetową Mastercard albo Maestro. / fot. Mika Baumeister

Promocja trwa od 26.07.2022 r do dnia 3.10.2022 r do godziny 23:59:59, a wśród oferowanych przez organizatora nagród przewidziane są min.: nagroda pierwszego stopnia samochód hybrydowy Toyota oraz nagrody drugiego stopnia tj. telewizory, laptopy, roboty sprzątające, smartphony, soundbary oraz karty podarunkowe. Łącznie wartość nagród przekracza ponad 340 tysięcy złotych.
Co tydzień obędzie się losowanie 10 nagród drugiego stopnia, samochód wylosowany zostanie dnia 24.10.2022 r – kolejność losowania nagród została określona w regulaminie konkursu:

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno dla nowych jaki i stałych klientów Banku Pekao.

Chcesz założyć konto w Pekao: Konto Przekorzystne Pekao SA z kartą

Aby wziąć udział w loterii należy spełnić poniższe warunki organizatora:

  • posiadasz konto w Banku Pekao S.A. jako klient indywidualny bądź prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą jako klient biznesowy banku
  • masz ukończone 18 lat
  • posiadasz co najmniej jedną kartę płatniczą Mastercard lub Maestro kredytową lub debetową wydaną przez Bank Pekao S.A.
  • Wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, marketingowych od Banku Pekao

Jeżeli klient spełni powyższe warunki może zarejestrować się w loterii. Aby zgłosić swój udział w „Odjazdowej loterii” zaloguj się do serwisu internetowego Pekao24 lub aplikacji PeoPay i do 25.09.2022 r. wyślij formularz zgłoszeniowy. Zapoznaj się z regulaminem loterii Banku Pekao i złóż wymagane oświadczenia. Rejestracji dokonuje się tylko raz, nawet jeśli klient posiada w Banku Pekao S.A. więcej niż jedną kartę – te pozostałe karty automatycznie biorą udział w loterii.

Aby uzyskać losy wystarczy zalogować się do aplikacji PeoPay oraz dokonać płatności kartami za pomocą za pomocą Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay jak również w punktach stacjonarnych lub przez internet.

Zbieranie losów:

  • 10 losów za zalogowanie się do aplikacji PeoPay
  • 5 losów za transakcję telefonem lub zegarkiem w oparciu o kartę kredytową Mastercard wydaną przez Bank
  • 1 los za transakcję telefonem lub zegarkiem w oparciu o kartę debetową Mastercard lub Maestro wydaną przez Bank

Więcej szczegółów w regulaminie loterii na stronie banku: „Odjazdowa loteria”

Tematy: Karta Konto Pekao Płatność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *