Soonly dostępne w aplikacji mPay

Aplikacja mPay umożliwia zaciągnięcie pożyczki z oferty firmy Soonly – dawniej VIVUS. Wiadomość o pojawieniu się nowej współpracy ukazała się już w lipcu tego roku, a od kilku tygodni wiadomo już o możliwości skorzystania z pożyczki.
Soonly zostaje dodane do aplikacji mPay.
Soonly zostaje dodane do aplikacji mPay. / Fot. Dugba Cauley-Hushie z Unsplash

Dotychczas aplikacja miała w ofercie produkty polskiej firmy Provident, w tej chwili Soonly umożliwia klientom uzyskanie pożyczki do maksymalnie 3 tysięcy złotych bez żadnych opłat na okres 61 dni. Prezes Soonly Ewa Wernerowicz przekazała informację o rekordowej wartości zaciągniętych pożyczek w miesiącu sierpniu, przekraczającej wartość 200 mln złotych. Jak widać współpraca okazała się sukcesem.

W aplikacji IKO: Pożyczki gotówkowe w IKO bez konta w PKO

Nową aktualizację aplikacji mPay można pobrać w sklepach Google Play oraz App Store, w zakładce Finanse znajduje się wniosek o pożyczkę gotówkową. Klienci pierwszy raz wnioskujący o pożyczkę mogą ubiegać się o pieniądze bez żadnych odsetek, prowizji czy oprocentowania. Warunkiem niezbędnym do uzyskania takiej promocji pozostaje terminowe spłacenie wyżej wymienionej pożyczki.

Jeżeli zdolność kredytowa wnioskującego zostanie pozytywnie oceniona kwota będzie przelana na konto mPay, z którego klient może je podjąć w dogodny dla siebie sposób.

  • przelanie na rachunek bankowy
  • wypłata gotówką w oddziale Banku Pocztowego lub placówce pocztowej
Tematy: Aplikacja Kredyt Płatność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *