WAŻNE

  Pożyczki gotówkowe w IKO bez konta w PKO

  Bank PKO wprowadza nowe rozwiązanie dla swojej bankowości elektronicznej kierowanej nie tylko dla klientów banku posiadających w nim konto. Aplikacja IKO zostaje rozszerzona i ma umożliwić zaciągnięcie pożyczki przez klientów innych banków, którzy nie posiadają konta w PKO.
  Nie musisz posiadać konto w PKO BP, aby skorzystać z aplikacji IKO i wziąć pożyczkę.
  Nie musisz posiadać konto w PKO BP, aby skorzystać z aplikacji IKO i wziąć pożyczkę. / Fot. bruce mars z Unsplash

  Mając konto w innym banku możemy je powiązać z aplikacją IKO poprzez otwartą bankowość, jeżeli złożony wniosek o pożyczkę zostanie pozytywnie rozpatrzony, środki zostaną przelane na wskazane przez klienta konto w  innej instytucji.

  Klient ma możliwość rezygnacji z pożyczki w terminie 14 dni, dla klientów nie posiadających pożyczki ani kredytu gotówkowego w banku dostępne jest 0% prowizji dla pożyczki ze spłatą do 24 rat. Wypłata środków odbywa się natychmiastowo, dzięki szybkiemu przelewowi Express Elixir, listę banków jakie odbierają owe przelewy znajdą państwo na stronie internetowej.

  Zaloguj się do IKO: Logowanie do PKO BP

  Oczywiście aplikacja umożliwia również osobą nie będącym klientem banku prosto założyć rachunek. Aplikacja dostępna jest dla urządzeń posiadających system operacyjny Android jak również iOS.

  W ostatnim czasie oferta Banku PKO została rozszerzona również o kilka funkcji min. internetowy kantor umożliwiający wymianę waluty, dodawanie rachunków innych banków, sprawdzanie rejestru programów emerytalnych.

  Aplikacja do pobrania:

  Tematy: Aplikacja Kredyt PKO BP
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments