Aplikacja Credit Agricole zostanie wyłączona

Korzystający z mobilnej aplikacji banku Credit Agricole klienci powinni przygotować się na pobranie jej najnowszej wersji. Bank zachęca do zainstalowania nowego programu ­zapewniając o jego unikalności i nowoczesności.
Pierwsza generacja aplikacji Credit Agricole nie otrzymuje wsparcia i zostaje wyłączona.
Pierwsza generacja aplikacji Credit Agricole nie otrzymuje wsparcia i zostaje wyłączona. / fot. Paul Siewert

Najnowsza wersja: Pobierz CA24 Mobile

Aplikacja ma za zadanie zapewnić szybkie i wygodne zarządzanie finansami. Prosta i intuicyjna wersja ma również w swojej ofercie szereg korzyści spersonalizowanych dla każdego klienta wyjątkowe zniżki w ulubionych sklepach oraz atrakcyjne promocje jest to nowa odsłona Klubu RabatowegoKlub Korzyści. Personalizacja dotyczy również oferty produktów oraz usług finansowych.

Bank zapewnia o dalszej pracy nad unowocześnianiem aplikacji. Ma ona wzbogacić się o fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia, zbliżeniowe płatności BLIK i prośbę o przelew dla BLIK P2P, jak również opłaty za autostrady, parkingi.

Właśnie rozpoczyna się kolejna epoka w historii naszego banku. Nowa aplikacja to dopiero początek. Wiemy, że doświadczenie w kanałach digital to jeden z kluczowych czynników wpływających na satysfakcję i lojalność klientów. Teraz czekamy na oceny klientów i dalej pracujemy nad rozwojem aplikacji – wiceprezes zarządu Banku Credit Agricole Damian Ragan.

Bezpieczeństwo w sieci: Szkodliwe aplikacje, które wykradną Twoje dane

Stopniowe wdrażanie aplikacji ma rozpocząć się 29 sierpnia i to właśnie wtedy pierwsi klienci, testujący już wcześniej nową aplikację zostaną pozbawieni możliwości korzystania ze starej wersji. Skrupulatnie w kolejnych tygodniach stara wersja aplikacji będzie odłączana kolejnym grupom użytkowników.

Klienci zostaną odpowiednio wcześnie poinformowani o zaprzestaniu działania aplikacji i poinformowani o konieczności instalacji nowej wersji w celu dalszego korzystania z bankowości mobilnej.

Tematy: Aplikacja Credit Agricole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *