WAŻNE

  Aplikacja Credit Agricole zostanie wyłączona

  Korzystający z mobilnej aplikacji banku Credit Agricole klienci powinni przygotować się na pobranie jej najnowszej wersji. Bank zachęca do zainstalowania nowego programu ­zapewniając o jego unikalności i nowoczesności.
  Pierwsza generacja aplikacji Credit Agricole nie otrzymuje wsparcia i zostaje wyłączona.
  Pierwsza generacja aplikacji Credit Agricole nie otrzymuje wsparcia i zostaje wyłączona. / fot. Paul Siewert

  Najnowsza wersja: Pobierz CA24 Mobile

  Aplikacja ma za zadanie zapewnić szybkie i wygodne zarządzanie finansami. Prosta i intuicyjna wersja ma również w swojej ofercie szereg korzyści spersonalizowanych dla każdego klienta wyjątkowe zniżki w ulubionych sklepach oraz atrakcyjne promocje jest to nowa odsłona Klubu RabatowegoKlub Korzyści. Personalizacja dotyczy również oferty produktów oraz usług finansowych.

  Bank zapewnia o dalszej pracy nad unowocześnianiem aplikacji. Ma ona wzbogacić się o fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia, zbliżeniowe płatności BLIK i prośbę o przelew dla BLIK P2P, jak również opłaty za autostrady, parkingi.

  Właśnie rozpoczyna się kolejna epoka w historii naszego banku. Nowa aplikacja to dopiero początek. Wiemy, że doświadczenie w kanałach digital to jeden z kluczowych czynników wpływających na satysfakcję i lojalność klientów. Teraz czekamy na oceny klientów i dalej pracujemy nad rozwojem aplikacji – wiceprezes zarządu Banku Credit Agricole Damian Ragan.

  Bezpieczeństwo w sieci: Szkodliwe aplikacje, które wykradną Twoje dane

  Stopniowe wdrażanie aplikacji ma rozpocząć się 29 sierpnia i to właśnie wtedy pierwsi klienci, testujący już wcześniej nową aplikację zostaną pozbawieni możliwości korzystania ze starej wersji. Skrupulatnie w kolejnych tygodniach stara wersja aplikacji będzie odłączana kolejnym grupom użytkowników.

  Klienci zostaną odpowiednio wcześnie poinformowani o zaprzestaniu działania aplikacji i poinformowani o konieczności instalacji nowej wersji w celu dalszego korzystania z bankowości mobilnej.

  Tematy: Aplikacja Credit Agricole
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments