WAŻNE

  Porównywarka ubezpieczeń samochodowych w Santander

  Kolejny bank zdecydował się wprowadzić w swojej ofercie porównywarkę ubezpieczeń samochodowych. Pierwszym bankiem, który zdecydował się na ten krok był PKO BP, a w ślad za nim swoją ofertę postanowił przestawić klientom Santander.
  Porównywarka ubezpieczeń samochodowych zostanie udostępniona klientom Santander.
  Porównywarka ubezpieczeń samochodowych zostanie udostępniona klientom Santander. / fot. Jill Wellington z Pixabay

  Zakupu można dokonać zarówno w na stronie internetowej jak również za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku.

  Bank Santander daje możliwość porównania cen tych samych ubezpieczeń w czterech różnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych: Benefia, Generali, InterRisk oraz Link4.

  Do wyboru klienci posiadają możliwość zakupu OC, AC, oraz Assistance czy NNW. Twórcy zapewniają, iż porównywarka jest prosta w obsłudze, a ilość pół do wypełnienia została tak zmodyfikowana, aby zapewnić jak najmniej „klikania”.

  Proces zakupu zaczyna się od wejścia w zakładkę ofert banku i kolejno wyborze „Ubezpieczenia” później wejściu w formularz „Ubezpieczenie samochodu„. Następnym krokiem jest wybranie oczekiwanego zakresu ubezpieczenia, wpisanie danych oraz porównanie ofert, można dokonać zakupu od razu lub zapisać dane i wrócić do nich w późniejszym czasie. Polisę ubezpieczeniową można opłacić wskazując z którego konta należy pobrać składkę. Potwierdzenie płatności klienci otrzymają drogą elektroniczną na adres e-mail.

  Tematy: Aplikacja PKO BP Santander Ubezpieczenie
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments