WAŻNE

  CyberRescue będzie chronić klientów ING

  ING Bank udostępnił dla swoich klientów nową usługę zapewniającą bezpieczeństwo w sieci. Wsparcie od ekspertów do spraw bezpieczeństwa jest całkowicie bezpłatne i działa całą dobę.
  CyberRescue rozpoczyna współpracę z ING Bank, to krok do zwiększenia bezpieczeństwa
  CyberRescue rozpoczyna współpracę z ING Bank, to krok do zwiększenia bezpieczeństwa. / Fot. Privecstasy z Unsplash

  Dzięki współpracy z CyberRescue klient będzie na bieżąco informowany o występujących zagrożeniach i nowych metodach działań cyberprzestępców.

  CyberRescue wspiera klientów w sytuacji gdy:

  • telefon zostanie zgubiony lub skradziony
  • otrzymujesz podejrzanej treści maile zawierające załączniki
  • ktoś wkradł się na skrzynkę mailową lub na konto portali społecznościowych
  • nie otrzymałeś zamówionego w sklepie internetowym towaru

  Jak zapewnia Wiceprezes Zarządu ING:

  – „W ING dbamy o ochronę naszych klientów i rozwijamy narzędzia i usługi wspierające bezpieczne bankowanie. Widzimy potrzebę nie tylko stałej edukacji w zakresie cyberbezpieczeństwa, ale również udostępniania narzędzi i miejsca, do którego klient może się zwrócić po szybką pomoc w każdej sytuacji stanowiącej zagrożenie on-line. Świadomość bezpiecznego poruszania się po Internecie i natychmiastowa reakcji zmniejszają ryzyko zastania oszukanym, a na tym najbardziej nam zależy.”

  Aktywacja usługi jest prosta wymaga podpisania umowy z CyberRescue, ponieważ działa ona jako osobna jednostka. Bank zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z bankowości internetowej i mobilnej, a CyberRescue zajmuje się tym co wykracza poza sprawy związane z bankowością.

  Aby uruchomić usługę należy zalogować się do „Mojego ING”, następnie w opcji usług bezpieczeństwa wybrać CyberRescue. Po zapoznaniu się i akceptacji warunków umowy należy wygererować kod aktywujący. Kod zostanie przesłany wraz z wiadomością zawierającą link do formularza w „Moim ING”. Kolejny krok to wypełnienie formularza oraz wpisanie otrzymanego kodu. Jeżeli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie klient otrzyma powiadomienie sms oraz e-mail. Od teraz może on korzystać z całodobowego wsparcia specjalistów CyberRescue.

  Bezpieczne łącze: Zaloguj się do ING

  Tematy: ING Bank Konto
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments