Top Employers przyznane, Bank Pekao w TOP10 najlepszych pracodawców

Bank Pekao otrzymuje tytuł Top Employer po raz dwunasty z rzędu, po raz pierwszy natomiast znalazł się w rankingu TOP10 prowadzonym przez Top Employers Institute.
Bank Pekao po raz pierwszy w swojej historii trafia do TOP10 w rankingu prowadzonym przez Top Employers Institute
Bank Pekao po raz pierwszy w swojej historii trafia do TOP10 w rankingu prowadzonym przez Top Employers Institute

Niezależny ranking ekspertów Top Employers Institute przyznał certyfikaty i tytuły Top Employer. W czołówce TOP10 Bank Pekao po raz pierwszy w swojej historii. Tytuły przyznawane są od 30 lat, natomiast Pekao do najwyższych pozycji dotarło dopiero teraz. Uzmysławia to tym, że mnóstwo pracy zostało włożone w rozwój zarządzania zasobami ludzkimi przez HRowców banku.

Jak nie paść ofiarą oszustów: Bezpieczne logowanie w Pekao

Co musi zrobić firma, aby otrzymać tytuł Top Employer?

Uzyskanie certyfikatu przyznawane jest na podstawie audytu przeprowadzonego według wytycznych ustalonych od lat. Pod uwagę brane są:

  • strategia HR
  • środowisko pracy
  • pozyskiwanie talentów
  • szkolenia i rozwój
  • well-being

– Nasze wspólne działania sprawiają, że jesteśmy inspirującym miejscem pracy dla naszych obecnych pracowników oraz pracodawcą pierwszego wyboru dla przyszłych, dlatego bardzo się cieszymy, że w tym roku znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce certyfikowanych przez Top Employers Institute firm w Polsce. Jest to dowód na to, że podjęte przez nas w ostatnim czasie działania przyczyniają się do realizacji naszego celu, a także plasują nas w ścisłej czołówce organizacji umożliwiających swoim pracownikom rozwój zawodowy i osobisty – podsumowuje Zbigniew Chmiel, Dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich w Banku Pekao S.A.

Tematy: Nagroda Pekao