Payback Pay dostępne w Google Pay i Apple Pay

Posiadacze telefonów z systemem Android i iOS otrzymują nową metodę płatności oraz system premiowanych punktów. Payback łączy siły z Google Pay i Apple Pay udostępniając swój najnowszy program Payback Pay.
Nowa usługa Payback Pay zostaje uruchomiona w Apple Pay i Google Pay.
Nowa usługa Payback Pay zostaje uruchomiona w Apple Pay i Google Pay. / fot. Tech Daily

Jak skorzystać z Payback Pay?

Do rozpoczęcia korzystania z Payback Pay należy pobrać najnowszą aplikację Payback dostępną za darmo. Dodatkowo wymagane jest korzystanie z Google Pay na urządzeniach z system Android lub Apple Pay dla posiadaczy smartfonów Apple iPhone.

Do cyfrowych portfeli Google lub Apple Wallet musi zostać przypięta karta debetowa lub kredytowa, z której to pobierane będą pieniądze za zakupy przy użyciu Payback Pay.

Zmiany w aplikacjach: Portfel Google zamiast Google Pay

Kalkulator punktów Payback

Ciekawym narzędziem w aplikacji jest kalkulator, który obliczy nam ilość punktów jakie zdobędziemy po zakupie towarów w wybranym przez nas sklepie. Uwzględnione zostają również kupony przypisane do wybranego sklepu.

Z kalkulatora może skorzystać każdy posiadacz aplikacji Payback. Aplikacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a ilość użytkowników stale się powiększa. Z informacji jakie docierają od producenta wynika, iż Payback to jedna z największych sieci bonusowych w Polsce.

Inne ciekawe promocje: Dostęp do Canal+ i Netflix od banku Pekao

Tematy: Android Apple Pay Google Pay iOS Płatność Portfel cyfrowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *