WAŻNE

  Nie jesteś klientem banku, nie otrzymasz kredytu hipotecznego

  Czegoś takiego jeszcze nie było! Bank BNP Paribas przeciera szlaki i wprowadza kredyty hipoteczne tylko dla swoich klientów. Będziesz musiał korzystać z innych usług przez kilka miesięcy, aby otrzymać dostęp do hipoteki.
  Bank BNP Paribas podjął decyzję. Kredyty hipoteczne będą udzielane tylko klientom, którzy korzystają z innych usług banku.
  Bank BNP Paribas podjął decyzję. Kredyty hipoteczne będą udzielane tylko klientom, którzy korzystają z innych usług banku / fot. charlesdeluvio

  Komunikat prasowy BNP Paribas

  „Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego od czerwca naszą ofertę dostosowujemy do aktualnej sytuacji rynkowej i wymogów regulacyjnych. W kontekście rosnącej inflacji i stóp procentowych, działając odpowiedzialnie, chcemy zabezpieczyć klientów przed ryzykiem nadmiernego zadłużenia się” – powiedział wiceprezes Przemysław Furlepa.

  Przejdź do banku: BNP Paribas logowanie do konta

  Aby móc starać się o kredyt hipoteczny w BNP Paribas nie będąc klientem tego banku, należy najpierw założyć w nim rachunek bankowy. Pełen dostęp do usług hipotecznych otrzymasz po 3 miesiącach korzystania z konta. Wyjątek stanowi „zielona hipoteka”, z niej mogą korzystać obecni i nowi klienci.

  „Przygotowuje się również do wdrożenia Programów Wsparcia Kredytobiorców, aby pomóc w razie potrzeby w skorzystaniu z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców i wakacji kredytowych” – dodano.

  Tematy: Kredyt
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments