Nie jesteś klientem banku, nie otrzymasz kredytu hipotecznego

Czegoś takiego jeszcze nie było! Bank BNP Paribas przeciera szlaki i wprowadza kredyty hipoteczne tylko dla swoich klientów. Będziesz musiał korzystać z innych usług przez kilka miesięcy, aby otrzymać dostęp do hipoteki.
Bank BNP Paribas podjął decyzję. Kredyty hipoteczne będą udzielane tylko klientom, którzy korzystają z innych usług banku.
Bank BNP Paribas podjął decyzję. Kredyty hipoteczne będą udzielane tylko klientom, którzy korzystają z innych usług banku / fot. charlesdeluvio

Komunikat prasowy BNP Paribas

„Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego od czerwca naszą ofertę dostosowujemy do aktualnej sytuacji rynkowej i wymogów regulacyjnych. W kontekście rosnącej inflacji i stóp procentowych, działając odpowiedzialnie, chcemy zabezpieczyć klientów przed ryzykiem nadmiernego zadłużenia się” – powiedział wiceprezes Przemysław Furlepa.

Przejdź do banku: BNP Paribas logowanie do konta

Aby móc starać się o kredyt hipoteczny w BNP Paribas nie będąc klientem tego banku, należy najpierw założyć w nim rachunek bankowy. Pełen dostęp do usług hipotecznych otrzymasz po 3 miesiącach korzystania z konta. Wyjątek stanowi „zielona hipoteka”, z niej mogą korzystać obecni i nowi klienci.

„Przygotowuje się również do wdrożenia Programów Wsparcia Kredytobiorców, aby pomóc w razie potrzeby w skorzystaniu z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców i wakacji kredytowych” – dodano.

Tematy: Kredyt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *