Największe banki w Polsce zaplanowały przerwę techniczną

Utrudnienia w dostępnie do bankowości internetowej oraz mobilnej w największych bankach w Polsce. Prace planowane są na najbliższy weekend w PKO BP, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, Bank Pocztowy oraz Getin Bank.
Przerwa techniczna ma dotyczyć banków PKO BP, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, Bank Pocztowy oraz Getin Bank
Przerwa techniczna ma dotyczyć banków PKO BP, Bank Pekao, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, Bank Pocztowy oraz Getin Bank

Przerwy techniczne w bankach

PKO BP

Rozpoczęcie prac serwisowych planowane jest na piątek 3.12 o godz. 21:00 do soboty 4.12 do godz. 3:00. W tym czasie serwis internetowy iPKO oraz aplikacja IKO nie będą dostępne a wraz z nimi Profil Zaufany, e-Podpis oraz ePUAP. Bez problemu jednak będzie można korzystać z kart płatniczych i debetowych.

Bank Pekao

Bank Pekao dokona prac serwisowych w tym samym czasie co PKO BP. W tym czasie klienci tego banku nie będą mieli dostępu do Profilu Zaufanego.

Podobne tematy:Tematy dotyczące bankowości

Santander Consumer Bank

Bank Santander przekazuje – jeżeli musisz wykonać przelew to zrób to lepiej teraz. Zaplanowana przerwa na 4 grudnia ma potrwać od godz. 0:00 do 5:00, w tym czasie dostęp do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, BLIK-u, przelewów natychmiastowych oraz kantorów Santander będzie ograniczony.

BNP Paribas

W banku Paribas dostęp do usług będzie ograniczony w godzinach od 00:00 do 06:00 04.12.2021. Klienci nie będą mogli korzystać z serwisu internetowego www.bnpparibas.pl.

Źródło: TVN24 Biznes