Który bank udzieli kredytu ze stałym oprocentowaniem?

Stale zmieniająca się sytuacja na polskim rynku finansowym dała bankom możliwość wdrażania dotychczas rzadko spotykanych rozwiązań. Mowa bowiem o kredytach gotówkowych ze stałą stopą oprocentowania, gwarancją stałej raty. Oferowane prze banki produkty posiadają oprocentowanie zbliżone do tego dostępnego w kredytach ze zmienną stopą.
Sprawdzamy, który bank udzieli kredytu ze stałym oprocentowaniem i na jakich warunkach.
Sprawdzamy, który bank udzieli kredytu ze stałym oprocentowaniem i na jakich warunkach. / fot. JESHOOTS

Korzyścią płynącą z takiej oferty zdaje się więc być gwarancja stałej wysokości raty. Co zapewnia stabilizację domowego budżetu bez obaw o zwiększające się raty.

Stopy procentowe, które sukcesywnie od kilku miesięcy szybują w górę spędzają sen z powiek niejednego kredytobiorcy. Banki znalazły więc w tej sytuacji miejsce na wprowadzenie nowych produktów, dostosowanych do oczekiwań klienta – stabilizacji.

Czy jest to opcja opłacalna, jakiej wysokości oprocentowanie oferują banki należy sprawdzić zapoznając się z oferowanymi kredytami różnych banków. Stałe oprocentowanie zapewnia stabilizację oraz przewidywalność ale nie musi oznaczać najkorzystniejszego rozwiązania.

Oblicz wysokość rat kredytu: Kalkulator kredytów gotówkowych

Poniżej przykłady propozycji:

Credit-Agricole oferuje kredyt w wysokości do 20 000 zł z korzystnym kontem, z zerową prowizją oraz stałym oprocentowaniem 10%. Spłatę kredytu można rozłożyć na okres 5 lat, z gwarancją że raty nie wzrosną przez cały okres spłaty, RRSO 10,48%.

Alior Bank kredyt konsolidacyjny – kwota od 30 000 zł do 200 000 zł, zabezpieczenie raty kredytu z ubezpieczeniami w zależności od wysokości kwoty kredytu, wymagane odpowiednie zabezpieczenie, okres kredytowania do 12 lat, oprocentowanie stałe na poziomie 14,9 %, RRSO 19,21 %.

Bank Millenium pożyczka w promocji – dostępne kwoty to 5000, 10 000, 15 000, 20 000, 30 000 lub 40 000 zł, zerowa prowizja, zapewnienie o stałej racie kredytu przez cały okres, stałe oprocentowanie 8,99 %, z ubezpieczeniem „bezpieczna pożyczka” RRSO 16,63%, bez ubezpieczenia RRSO 9,37 %.

Santander Consumer Bank Równoratka – kwota kredytu dla nowych klientów banku 5 000 zł, 10 000 lub 15 000 zł, stała stopa oprocentowania 9,5 %, okres spłaty 42 miesiące,

RRSO 14,35 %.

Bank Pocztowy – kwota kredytu do 100 000 zł na dowolny cel, dla nowych klientów, okres kredytowania do 5 lat, gwarancja stałej kwoty spłaty kredytu, oprocentowanie 12,99 %, prowizja 0% za udzielenie kredytu w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem, prowizja 5% od kwoty udzielonego kredytu w przypadku skorzystania z kredytu bez ubezpieczenia, RRSO 17,81 %.

ING Bank Śląski– kwota kredytu do 160 000 zł, stałe oprocentowanie do 3 lat powyżej oprocentowanie zmienne, oprocentowanie 11,49 %, zerowa prowizja, ubezpieczenie obniża oprocentowanie kredytu.

Bezpieczna bankowość: Logowanie do banków

Tematy: Alior Credit Agricole ING Bank Kredyt Millennium Santander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *