Innowacyjna aplikacja od banku Millennium

Aplikacja Millennium POS pozwala zamienić każdy telefon lub tablet z systemem Android w terminal płatniczy. Każdy przedsiębiorca otrzyma bardzo łatwy sposób do obsługi transakcji bezgotówkowych.
Przekształć telefon lub tablet w terminal płatniczy dzięki aplikacji Millennium POS
Przekształć telefon lub tablet w terminal płatniczy dzięki aplikacji Millennium POS. / fot. David Dvořáček

Innowacyjna aplikacja Millennium dostępna jest od 5 lipca 2022 roku, skorzystać z niej mogą przedsiębiorcy, którzy chcą wprowadzić w swojej firmie płatności zbliżeniowe. Do uruchomienia aplikacji niezbędne będzie posiadanie urządzenia z systemem Android w wersji od 6.X.

Płatności obsługiwane przez Millennium POS

Przez aplikację możesz przyjmować płatności jak w każdym terminalu płatniczym. Odbierzesz płatności zbliżeniowe kartą, smartfonem oraz każdym urządzeniem wyposażonym w moduł NFC. Transakcje do 100 zł nie będą wymagały podania kodu PIN przez klienta, kwoty powyżej trzeba będzie potwierdzić PINem na ekranie telefonu lub tabletu sprzedawcy.

Innowacje w innych bankach: SwatchPAY! Zapłać zegarkiem z PKO BP

Program Banku Millennium został wprowadzony z firmą PayTel, jeden z większych dostawców usług płatniczych w Polsce. Zaletą tej współpracy jest możliwość skorzystania przez przedsiębiorców z Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego.

Korzyści z Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego

Program wsparcia oferuje korzystanie z aplikacji przez 5 miesięcy zupełnie za darmo oraz brak opłat za odbieranie płatności do 42 tys. zł obrotu przez klienta. Oferta dotyczy przedsiębiorców, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadali terminala płatniczego.

To może Cię zainteresować: Płatności BLIK na telefon w BNP Paribas

Tematy: Aplikacja Millennium Płatność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *