WAŻNE

  Profile biznesowe w aplikacji IKO

  Najnowsza aktualizacja aplikacji IKO rozwijanej przez PKO BP wprowadza ciekawe rozwiązanie dla posiadaczy kont firmowych w tym banku. Chodzi o rozdzielenie zarządzania kont firmowych oraz indywidualnych. Od teraz korzystanie z rachunków ma odbywać się w oddzielnych profilach.
  PKO BP wprowadza profile zarządzania w swojej aplikacji IKO.
  PKO BP wprowadza profile zarządzania w swojej aplikacji IKO. / Fot. Medienstürmer z Unsplash

  Dodanie profili firmowych w IKO

  Posiadasz konto firmowe i prywatne w PKO BP? W aplikacji IKO zostanie dodany oddzielny profil do zarządzania właśnie tym kontem. Ma to na celu odseparowanie rachunków firmowych i indywidualnych. Należy pamiętać, że profilem głównym będzie ten indywidualny.

  Dla przedsiębiorców, którzy w PKO założyli jedynie konto firmowe bank doda profil indywidualny, w którym będzie można skorzystać z ofert dla kont indywidualnych. Z tego poziomu można będzie zarządzać danymi, zgodami czy podpiąć rachunki prywatne z innych banków.

  Potrzebujesz założyć nowy rachunek: Konta bankowe online

  Bank zapewnia jednak, że to nie koniec innowacji związanych z klientami biznesowymi. Wkrótce mają pojawić się informacje o kolejnych nowościach jakie zagoszczą w aplikacji mobilnej IKO. Profile to pierwszy krok w rozwoju dający możliwości dalszego ulepszania i ułatwiania w posługiwaniu się środowiskiem biznesowym PKO BP.

  PKO BP, a inne banki

  Podobnych rozwiązań doszukać możemy się chociażby w aplikacji banku mBank, aczkolwiek funkcja została wprowadzona stosunkowo niedawno i wymaga jeszcze kilku poprawek oraz ulepszeń.

  Tematy: Aplikacja PKO BP
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments