Profile biznesowe w aplikacji IKO

Najnowsza aktualizacja aplikacji IKO rozwijanej przez PKO BP wprowadza ciekawe rozwiązanie dla posiadaczy kont firmowych w tym banku. Chodzi o rozdzielenie zarządzania kont firmowych oraz indywidualnych. Od teraz korzystanie z rachunków ma odbywać się w oddzielnych profilach.
PKO BP wprowadza profile zarządzania w swojej aplikacji IKO.
PKO BP wprowadza profile zarządzania w swojej aplikacji IKO. / Fot. Medienstürmer z Unsplash

Dodanie profili firmowych w IKO

Posiadasz konto firmowe i prywatne w PKO BP? W aplikacji IKO zostanie dodany oddzielny profil do zarządzania właśnie tym kontem. Ma to na celu odseparowanie rachunków firmowych i indywidualnych. Należy pamiętać, że profilem głównym będzie ten indywidualny.

Dla przedsiębiorców, którzy w PKO założyli jedynie konto firmowe bank doda profil indywidualny, w którym będzie można skorzystać z ofert dla kont indywidualnych. Z tego poziomu można będzie zarządzać danymi, zgodami czy podpiąć rachunki prywatne z innych banków.

Potrzebujesz założyć nowy rachunek: Konta bankowe online

Bank zapewnia jednak, że to nie koniec innowacji związanych z klientami biznesowymi. Wkrótce mają pojawić się informacje o kolejnych nowościach jakie zagoszczą w aplikacji mobilnej IKO. Profile to pierwszy krok w rozwoju dający możliwości dalszego ulepszania i ułatwiania w posługiwaniu się środowiskiem biznesowym PKO BP.

PKO BP, a inne banki

Podobnych rozwiązań doszukać możemy się chociażby w aplikacji banku mBank, aczkolwiek funkcja została wprowadzona stosunkowo niedawno i wymaga jeszcze kilku poprawek oraz ulepszeń.

Tematy: Aplikacja PKO BP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *