WAŻNE

  Aplikacja mBank zostaje wyłączona na Androidzie

  Klienci mBanku posiadający starsze modele telefonów z systemem Android muszą szykować się na ograniczenie dostępu do aplikacji mobilnej. Takie zmiany szykują się już od 20 września tego roku.
  Posiadacze telefonów z systemem Android chcący nadal korzystać z aplikacji mBanku będą musieli zmienić telefon na nowszy.
  Posiadacze telefonów z systemem Android chcący nadal korzystać z aplikacji mBanku będą musieli zmienić telefon na nowszy. Fot. Andrea Piacquadio

  Jeżeli jesteś klientem mBanku i używasz na prawdę starej wersji systemu Android na swoim telefonie – starszej niż wersja 7.0 – aplikacja banku przestanie działać na Twoim urządzeniu. Wszystkie podjęte kroki mają na celu podniesienie jakości, a przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowników aplikacji banku.

  Nie masz konta w mBank? Załóż konto bankowe

  Taki komunikat przekazała instytucja:

  „Z początkiem września nie połączysz aplikacji ze swoim urządzeniem, a od stycznia nie zalogujesz się na swoje konto w aplikacji mobilnej. Do tego czasu możesz korzystać z aplikacji mobilnej w wersji 3.38.” – komunikat mBank

  Zmiana nie dotyczy dużej grupy klientów, bowiem jak wynika z danych statcounter, tylko od 2 do 4% użytkowników Androida ma wersję systemu 6.0 oraz starszą. Problem dotyczy więc małego grona użytkowników.

  Zaloguj się do mBank: Bezpieczne logowanie

  Tematy: Aplikacja mBank
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments