Pożyczka gotówkowa Alior Bank - Prowizja 0%

Zalety Pożyczki Online od Alior Bank

Najważniejsze cechy kredytu gotówkowego Alior Bank wymienione w punktach:

 • atrakcyjna prowizja i oprocentowanie
 • maksymalna kwota kredytu 50 tys. zł
 • okres kredytowania do 120 m-cy na dowolny cel
 • konto w tym banku nie jest wymagane
 • złożenie wniosku przez internet (online)
 • oferta dla nowych klientów
 • możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów
 • spokojna spłata, dzięki ubezpieczeniu na życie

Przyznanie wniosku o pożyczkę Online 0% prowizji

Finalne warunki kredytowania uzależnione są od wiarygodności kredytowej kredytobiorcy, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. W takim przypadku możesz skorzystać z kalkulatora kredytów gotówkowych w celu obliczenia innej oferty na pożyczkę czy kredyt gotówkowy.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Do otrzymania zadłużenia w Alior Bank będzie potrzebne sprawdzenie zdolności kredytowej. Jeżeli chcesz złożyć wniosek upewnij się czy Cię na nią stać, możesz to zrobić przez kalkulator zdolności kredytowej, który na podstawie przychodów i kosztów rodziny oszacuje wysokość kredytu jaki możesz dostać. Pamiętaj, że jest to tylko symulacja, a nie oferta jaką otrzymasz od banku.

Każdy bank przed udzieleniem kredytu sprawdzi twoją historię kredytową. Jeżeli osiągasz wysokie dochody, spłacałeś wcześniejsze zobowiązania terminowo i bez zastrzeżeń nie powinieneś mieć problemu z pozytywnym przyjęciem wniosku.

Dokumenty do składania wniosku

Pożyczka 0% ProwizjiJeżeli chcemy starać się o pożyczkę należy przedstawić dokumenty o dochodach w zależności od rodzaju przychodu:

 • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
 • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
 • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.

Przydatne dokumenty

Dokumenty, które ułatwią prawidłowe złożenie wniosku.

Skorzystanie z wybranej oferty Alior Bank

Złożenie wniosku jest bardzo łatwe i nie zajmuje wiele czasu, a do jego wypełnienia wymagane są jedynie Twoje podstawowe dane. Jeżeli zainteresowała Cię pożyczka online 0% należy przejść na stronę internetową banku Alior i przesłać formularz kontaktowy do konsultanta.

Przykład RRSO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Pożyczka online wynosi 12,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 19 770 zł, całkowita kwota do zapłaty: 26 594,95 zł, oprocentowanie zmienne: 6,9%, całkowity koszt kredytu: 6824,95 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4520,36 zł, ubezpieczenie na życie: 2304,59 zł), 66 równych, miesięcznych rat w wysokości 402,96 zł. Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł.

Opinie

Chcesz się podzielić swoją opinią?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *