Pożyczka gotówkowa Alior Bank Online

Alior Bank logo

Pożyczka gotówkowa Alior Bank Online to kredyt na dowolny cel, obliczysz przez kalkulator w maksymalnej kwocie do 50 000 zł. Bank daje możliwość rozłożenia zobowiązania na czas do 120 miesięcznych rat. Ofertę charakteryzuje atrakcyjna prowizja 0% oraz oprocentowaniem 6,9%. Propozycja skierowana do nowych klientów dostępna tylko i wyłącznie przez internet.

Rozpatrywanie wniosków odbywa się w dogodnych warunkach bez wychodzenia z domu, a gotówkę otrzymamy nawet następnego dnia po zawarciu umowy. Weryfikacji banku podlega historia oraz zdolność kredytowa, od kredytobiorcy wymagane jest jedynie przedstawienia zaświadczenie o dochodach.

Alior Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dając klientom dostęp do produktów w oddziałach jak również online. Wszelkie formalności uproszczono do minimum umożliwiając zainteresowanym przeprowadzenie internetowego procesu wnioskowania o kredyt gotówkowy w kilka minut od zgłoszenia. Podczas całego postępowania nie jest wymagane podpisywanie dokumentów oraz przesyłanie ich w formie papierowej.

Kalkulator kredytu gotówkowego Alior Bank

Obliczanie
kredytu

Za chwilę zostanie przedstawiona kalkulacja kredytu w wysokości 20000 zł na okres 48 miesięcy

Symulacja kredytu w wysokości

na czas spłaty
mies.
zmień parametry
11%
oprocentowaie
6,90%
prowizja
0%
RRSO
wysokość raty
całkowita kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
50000
maksymalny czas spłaty
120
Kontakt z konsultantem banku Wynik obliczeń raty kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowy, prosimy o kontakt z konsultantem banku w celu uzyskania ostatecznej kalkulacji.

Pożyczka gotówkowa Alior Bank - Prowizja 0%

Zalety Pożyczki Online od Alior Bank

Najważniejsze cechy kredytu gotówkowego Alior Bank wymienione w punktach:

 • atrakcyjna prowizja i oprocentowanie
 • maksymalna kwota kredytu 50 tys. zł
 • okres kredytowania do 120 m-cy na dowolny cel
 • konto w tym banku nie jest wymagane
 • złożenie wniosku przez internet (online)
 • oferta dla nowych klientów
 • możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów
 • spokojna spłata, dzięki ubezpieczeniu na życie

Przyznanie wniosku o pożyczkę Online 0% prowizji

Finalne warunki kredytowania uzależnione są od wiarygodności kredytowej kredytobiorcy, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. W takim przypadku możesz skorzystać z kalkulatora kredytów gotówkowych w celu obliczenia innej oferty na pożyczkę czy kredyt gotówkowy.

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Do otrzymania zadłużenia w Alior Bank będzie potrzebne sprawdzenie zdolności kredytowej. Jeżeli chcesz złożyć wniosek upewnij się czy Cię na nią stać, możesz to zrobić przez kalkulator zdolności kredytowej, który na podstawie przychodów i kosztów rodziny oszacuje wysokość kredytu jaki możesz dostać. Pamiętaj, że jest to tylko symulacja, a nie oferta jaką otrzymasz od banku.

Każdy bank przed udzieleniem kredytu sprawdzi twoją historię kredytową. Jeżeli osiągasz wysokie dochody, spłacałeś wcześniejsze zobowiązania terminowo i bez zastrzeżeń nie powinieneś mieć problemu z pozytywnym przyjęciem wniosku.

Dokumenty do składania wniosku

Pożyczka 0% ProwizjiJeżeli chcemy starać się o pożyczkę należy przedstawić dokumenty o dochodach w zależności od rodzaju przychodu:

 • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
 • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
 • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.

Przydatne dokumenty

Dokumenty, które ułatwią prawidłowe złożenie wniosku.

Skorzystanie z wybranej oferty Alior Bank

Złożenie wniosku jest bardzo łatwe i nie zajmuje wiele czasu, a do jego wypełnienia wymagane są jedynie Twoje podstawowe dane. Jeżeli zainteresowała Cię pożyczka online 0% należy przejść na stronę internetową banku Alior i przesłać formularz kontaktowy do konsultanta.

Przykład RRSO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty Pożyczka online wynosi 12,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 19 770 zł, całkowita kwota do zapłaty: 26 594,95 zł, oprocentowanie zmienne: 6,9%, całkowity koszt kredytu: 6824,95 zł (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4520,36 zł, ubezpieczenie na życie: 2304,59 zł), 66 równych, miesięcznych rat w wysokości 402,96 zł. Maksymalna kwota pożyczki: 50 000 zł.

Opinie

Chcesz się podzielić swoją opinią?

[Głosów:2    Średnia:5/5]

  Agnieszka

  (6 czerwca 2019 - 14:52)

  Super propozycja! Natomiast ja wolę pożyczać niewielką kwotę do wypłatę.. szczególnie kiedy firmy takie jak Szybka Gotówka oferują darmowe pożyczki i stałe zniżki.

   bankowo24

   (8 czerwca 2019 - 12:00)

   Dziękujemy za opinię o pożyczce gotówkowej Alior Bank Online, jeżeli jest Pani zainteresowana szybkimi pożyczkami na dowód zapraszamy do skorzystania z rankingu chwilówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.