Pożyczka dla Duetów to kredyt gotówkowy dwuosobowy od Alior Bank, ratę kredytu możesz obliczyć przez kalkulator kredytowy znajdujący się poniżej, z kredytu może skorzystać małżeństwo, rodzina lub osoby nie mające ze sobą spokrewnienia. Wielu klientów chwali sobie usługę jaką proponuje bank i wystawia pozytywne opinie. Pożyczka dla Duetów może zostać wykorzystana jako kredyt konsolidacyjny do spłaty innych kredytów gotówkowych, samochodowych, kart kredytowych lub by zlikwidować debet na koncie.

Alior Bank Pożyczka dla duetów logo
Parametry kredytu:

 • Oprocentowanie
  6,36%
 • Prowizja
  6,63%
 • Możliwa kwota kredytu
  do 200,000 zł
 • Okres kredytowania
  do 60 miesięcy

Kalkulator kredytowy Alior Bank dla dwojga

Obicz ratę Pożyczki dla Duetów

Sprawdź ile wyniesie miesięczna rata kredytu Alior Bank w promocji Pożyczka dla Duetów, kalkulator wyświetli również całkowity koszt zadłużenia.mies.

 • RRSO
 • Wysokość raty
 • Całkowita kwota do spłaty

Wynik podany przez kalkulator kredytowy do obliczeń raty Pożyczki dla Duetów jest wyłącznie poglądowy, by uzyskać ostateczną decyzję o wysokości raty kredytu proszę wysłać wniosek w celu kontaktu z przedstawicielem Alior Bank.

Najlepsze cechy Pożyczki dla Duetów

 • maksymalna kwota kredytu dla nowych klientów: 200 000 zł
 • wyższa kwota kredytu dla duetów
 • pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel lub konsolidację
 • czas kredytowania: do 60 miesięcy
 • kredyt gotówkowy w całości online

Oprocentowanie i prowizja niższe o 33%

W porównaniu do standardowych warunków kredytowych Pożyczka dla Duetów oferuję oprocentowanie i prowizję niższą o 33%, co zachęca do skorzystania z niej w przypadku chęci zaciągnięcia kredytu we dwie osoby. Pożyczka dwuosobowa daje atrakcyjne warunki na kredyt gotówkowy jak i możliwość otrzymania wyższej kwoty kredytu z uwagi na podwyższoną zdolność kredytową.

Pożyczka dla Duetów - Oprocentowanie -33%

Wysłanie wniosku online

Przesłanie zgłoszenia o kredyt gotówkowy zwany dalej Pożyczką dla Duetów odbywa się online, wszystkie formalności związane z wzięciem pożyczki załatwisz przed ekranem swojego komputera. Pożyczka dwuosobowa to nowość od Alior Banku, tak więc kredyt został przygotowany w nowoczesny sposób i dostępny za pośrednictwem internetu. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku zdolności kredytowej i zaakceptowaniu wniosku o kredyt gotówkowy pieniądze zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto bankowe.
Grafika jest własnością Alior Bank, obraz użyty w celu prezentacji.

Przykład RRSO Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,99%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 34 568,55 zł, oprocentowanie zmienne: 6,36%, całkowity koszt kredytu: 6568,55 zł (w tym: prowizja: 1989,19 zł (6,63%), odsetki: 4579,36 zł), 54 równe, miesięczne raty w wysokości 640,16 zł. Kalkulacja została dokonana na 9.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *