WAŻNE

  Alior Bank daje możliwość płacenia telefonem i zegarkiem

  Usługa tokenizacji daje możliwość płacenia telefonem lub zegarkiem. Zostaje ona wprowadzona w Alior Bank dla klientów indywidualnych oraz mikrofirm.
  Alior Bank wprowadza płatność telefonem i zegarkiem
  Alior Bank wprowadza płatność telefonem i zegarkiem

  Usługa płatności telefonem i zegarkiem zostaje wprowadzona w tempie natychmiastowym w Alior Banku z uwagi na szybki wzrost zapotrzebowania na tą usługę. Według danych liczba płatności telefonem w zeszłym roku wzrosła o 50% względem lat poprzednich.

  Chcesz założyć konto bankowe w Alior Banku?
  Konto osobiste Alior Bank dla młodych
  Konto bankowe Jakże Osobiste Alior Bank

  „Usługa natychmiastowej tokenizacji kart jest odpowiedzią na to, jak zmienia się styl życia i oczekiwania naszych klientów. W ciągu roku wzrost liczby płatności telefonem wynosi ponad 50%. Możliwość płacenia kartą, zarówno debetową, jak i kredytową, zanim dotrze jej fizyczny odpowiednik to udogodnienie, z którego teraz mogą korzystać wszyscy klienci indywidualni Alior Banku, aby to codzienne życie im ułatwić. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią tę opcję” – powiedziała dyrektor departamentu produktów klienta indywidualnego w Alior Banku Joanna Olszewska, cytowana w komunikacie.

  Płatność telefonem w Alior Bank

  Po złożeniu wniosku o kartę debetową lub kredytową klient może natychmiast przystąpić do dodania wirtualnego odpowiednika w aplikacji. Obsługiwane są takie aplikacje jak Apple Pay czy Google Pay.

  Płatność telefonem i zegarkiem jest dostępna wraz z podpisaniem umowy, nie trzeba czekać na dosłanie fizycznej karty.

  Dodatkowa gotówka? Pożyczka w Alior Bank