Alior Bank daje możliwość płacenia telefonem i zegarkiem

Usługa tokenizacji daje możliwość płacenia telefonem lub zegarkiem. Zostaje ona wprowadzona w Alior Bank dla klientów indywidualnych oraz mikrofirm.
Alior Bank wprowadza płatność telefonem i zegarkiem
Alior Bank wprowadza płatność telefonem i zegarkiem

Usługa płatności telefonem i zegarkiem zostaje wprowadzona w tempie natychmiastowym w Alior Banku z uwagi na szybki wzrost zapotrzebowania na tą usługę. Według danych liczba płatności telefonem w zeszłym roku wzrosła o 50% względem lat poprzednich.

Chcesz założyć konto bankowe w Alior Banku?
Konto osobiste Alior Bank dla młodych
Konto bankowe Jakże Osobiste Alior Bank

„Usługa natychmiastowej tokenizacji kart jest odpowiedzią na to, jak zmienia się styl życia i oczekiwania naszych klientów. W ciągu roku wzrost liczby płatności telefonem wynosi ponad 50%. Możliwość płacenia kartą, zarówno debetową, jak i kredytową, zanim dotrze jej fizyczny odpowiednik to udogodnienie, z którego teraz mogą korzystać wszyscy klienci indywidualni Alior Banku, aby to codzienne życie im ułatwić. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią tę opcję” – powiedziała dyrektor departamentu produktów klienta indywidualnego w Alior Banku Joanna Olszewska, cytowana w komunikacie.

Płatność telefonem w Alior Bank

Po złożeniu wniosku o kartę debetową lub kredytową klient może natychmiast przystąpić do dodania wirtualnego odpowiednika w aplikacji. Obsługiwane są takie aplikacje jak Apple Pay czy Google Pay.

Płatność telefonem i zegarkiem jest dostępna wraz z podpisaniem umowy, nie trzeba czekać na dosłanie fizycznej karty.

Dodatkowa gotówka? Pożyczka w Alior Bank