Zmień kilka kredytów w jeden
Zmień kilka kredytów w jeden z Santander Consumer Bank

Jakie opłaty nalicza Santander przy kredycie konsolidacyjnym?

Opłaty jakie zostają naliczane przy kredycie konsolidacyjnym Santander nie różnią się od tych, które zostają pobrane w przypadku kredytu gotówkowego czy pożyczki. Standardowe koszty zadłużenia to oprocentowanie i prowizja, które utrzymują się w tym przypadku na poziomie 7,99% oraz 5,99%. Można śmiało stwierdzić, że jest to ciekawa propozycja patrząc właśnie na te statystyki.

Wiele razy poruszaliśmy temat banku Santander, który swoimi propozycjami zaskakuje kredytobiorców. Przy wzięciu kredytu konsolidacyjnego należy wręcz zwrócić szczególną uwagę na wysokość raty i całkowity koszt spłaty, gdyż po raz kolejny bank przedstawił bardzo atrakcyjną ofertę.

W porównaniu z innymi kredytami

Biorąc pod uwagę propozycje z innych banków oferta Santander ma się naprawdę dobrze. Stałe oprocentowanie na poziomie 7,99% może nie należy do najniższych, ale prowizja, która zostaje pobrana przy podpisaniu umowy powinna zaciekawić. Mowa tu o prowizji 5,99%, która jest jedną z najniższych obecnie na rynku finansowym.

Bank Santander daje możliwość skonsolidowania wszelkiego rodzaju pożyczonych pieniędzy, pieniądze otrzymane z tego typu kredytu możemy przeznaczyć na spłatę kredytów gotówkowych, samochodowych, ratalnych, chwilówek.

 

Chcesz wiedzieć więcej o kredycie konsolidacyjnym Santander

Skontaktuj się z konsultrantem banku w celu poznania szczegółów lub kalkulacji finalnej kredytu gotówkowego. Kontakt z konsultantem banku

Porady finansowe