fbpx
Kalkulator loader
X
-
Santander logo

Kredyt konsolidacyjny Santander

Zamień swoje kredyty i pożyczki na jeden kredyt konsolidacyjny w Santander. Kwota maksymalnego zadłużenia to 300 000 zł na czas spłaty 120 miesięcy, czyli 10 lat. Bank promuje się hasłem minimum formalności, tak więc do wzięcia pożyczki wystarczy przedstawienie dokumentu o osiąganym przychodzie. Gotówkę otrzymasz następnego dnia o akceptacji wniosku na wskazane przez ciebie konto bankowe lub odbierzesz ją w oddziale banku Santander Consumer Bank.

Symulacja wysokości rat kredytu konsolidacyjnego

Do obliczenia kredytu konsolidacyjnego w Santander wystarczy skorzystać z kalkulatora przeznaczonego do wyliczania rat oraz kwoty do spłaty kredytu. Dajemy Ci również możliwość szybkiego kontaktu z konsultantem banku oraz wnioskowaniem. Do obliczeń nie są wymagane twoje dane osobowe, przygotowany przez nas kalkulator działa szybko i jest całkowicie za darmo.

Kredyt konsolidacyjny Santander

Potrzebne do złożenia wniosku

  • 📌 dowód osobisty
  • 📌 dochody
  • 📌 zobowiązania
  • 📌 stan cywilny
  • 📌 ilość osób na utrzymaniu
Zmień kilka kredytów w jeden
Zmień kilka kredytów w jeden z Santander Consumer Bank

Jakie opłaty nalicza Santander przy kredycie konsolidacyjnym?

Opłaty jakie zostają naliczane przy kredycie konsolidacyjnym Santander nie różnią się od tych, które zostają pobrane w przypadku kredytu gotówkowego czy pożyczki. Standardowe koszty zadłużenia to oprocentowanie i prowizja, które utrzymują się w tym przypadku na poziomie 7,99% oraz 5,99%. Można śmiało stwierdzić, że jest to ciekawa propozycja patrząc właśnie na te statystyki.

Wiele razy poruszaliśmy temat banku Santander, który swoimi propozycjami zaskakuje kredytobiorców. Przy wzięciu kredytu konsolidacyjnego należy wręcz zwrócić szczególną uwagę na wysokość raty i całkowity koszt spłaty, gdyż po raz kolejny bank przedstawił bardzo atrakcyjną ofertę.

W porównaniu z innymi kredytami

Biorąc pod uwagę propozycje z innych banków oferta Santander ma się naprawdę dobrze. Stałe oprocentowanie na poziomie 7,99% może nie należy do najniższych, ale prowizja, która zostaje pobrana przy podpisaniu umowy powinna zaciekawić. Mowa tu o prowizji 5,99%, która jest jedną z najniższych obecnie na rynku finansowym.

Bank Santander daje możliwość skonsolidowania wszelkiego rodzaju pożyczonych pieniędzy, pieniądze otrzymane z tego typu kredytu możemy przeznaczyć na spłatę kredytów gotówkowych, samochodowych, ratalnych, chwilówek.

 

Przykład reprezentatywny

Kredyty konsolidacyjne w innych bankach

BGŻ BNP Paribas logo

Alior Bank logo

PKO BP logo

Kalkulacja kredytu

mies.
wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
13,49%
prowizja
0,0001%
kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
300000
maksymalny czas spłaty
120
Zapytaj o kredyt

Przesłanie zapytania o kredyt wiąże się z wypełnieniem formularza kontaktowego dla doradcy banku.

Kalkulacja kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowa, prosimy o kontakt z bankiem lub wysyłkę wniosku przez formularz w celu uzyskania ostatecznej wysokości raty kredytu gotówkowego.