fbpx
Kalkulator loader
X
-
Santander logo

Kredyt konsolidacyjny Santander

Zamień swoje kredyty i pożyczki na jeden kredyt konsolidacyjny w Santander. Kwota maksymalnego zadłużenia to 300 000 zł na czas spłaty 120 miesięcy, czyli 10 lat. Bank promuje się hasłem minimum formalności, tak więc do wzięcia pożyczki wystarczy przedstawienie dokumentu o osiąganym przychodzie. Gotówkę otrzymasz następnego dnia o akceptacji wniosku na wskazane przez ciebie konto bankowe lub odbierzesz ją w oddziale banku Santander Consumer Bank.

Symulacja wysokości rat kredytu konsolidacyjnego

Do obliczenia kredytu konsolidacyjnego w Santander wystarczy skorzystać z kalkulatora przeznaczonego do wyliczania rat oraz kwoty do spłaty kredytu. Dajemy Ci również możliwość szybkiego kontaktu z konsultantem banku oraz wnioskowaniem. Do obliczeń nie są wymagane twoje dane osobowe, przygotowany przez nas kalkulator działa szybko i jest całkowicie za darmo.

Kredyt konsolidacyjny Santander

Potrzebne do złożenia wniosku

  • 📌 dowód osobisty
  • 📌 dochody
  • 📌 zobowiązania
  • 📌 stan cywilny
  • 📌 ilość osób na utrzymaniu
Zmień kilka kredytów w jeden
Zmień kilka kredytów w jeden z Santander Consumer Bank

 

Przykład reprezentatywny

Dla oferty kredytu konsolidacyjnego udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/aplikacji Santander mobile Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 21,69%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 35 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 65 799,40 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 15,99%, całkowity koszt kredytu: 30 099,40 zł (w tym: prowizja 3 962,26 zł, odsetki 26 137,14 zł), umowa zawarta na okres 83 miesięcy, 82 miesięczne raty równe w wysokości 793,11 zł, ostatnia rata w wysokości 764,38 zł. Kalkulacja na dzień 1.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyty konsolidacyjne w innych bankach

BGŻ BNP Paribas logo

Alior Bank logo

PKO BP logo

Kalkulacja kredytu

mies.
wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
15,99%
prowizja
11,99%
kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
300000
maksymalny czas spłaty
120
Zapytaj o kredyt

Przesłanie zapytania o kredyt wiąże się z wypełnieniem formularza kontaktowego dla doradcy banku.

Kalkulacja kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowa, prosimy o kontakt z bankiem lub wysyłkę wniosku przez formularz w celu uzyskania ostatecznej wysokości raty kredytu gotówkowego.