Kredyt konsolidacyjny PKO BP – Mini Ratka

PKO BP logo

Kredyt konsolidacyjny od banku PKO to Mini Ratka na spłatę zadłużeń z innych instytucji finansowych. Pieniędzmi pożyczonymi w ten sposób można pokryć pozostałe do spłaty chwilówki, kredyty gotówkowe, samochodowe, odnawialne, ratalne, a nawet karty kredytowe.

Maksymalne zadłużenie jakie możemy podjąć w przypadku konsolidacji to 200 tys. zł na czas do 120 miesięcy. Bank chcąc uatrakcyjnić swoją ofertę dołożył do niej promocję w postaci “zerowej prowizji”. Przysługuje ona kredytobiorcą, którzy zdecydują się na wzięcie pożyczki w kwocie wyższej od 50 tys. zł. Prowizja, która zostaje naliczona w przypadku wzięcia kredytu do tej kwoty to 5,99%. Opłata zostaje pobrana w momencie otrzymania kredytu i nie podlega ona zwrotowi.

Konsolidacyjna Mini Ratka kusi swoim atrakcyjnym oprocentowaniem, utrzymuje się ono na poziomie 6%. Stawia to ów kredyt w czołówce rankingu kredytów konsolidacyjnych w 2019 roku.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego PKO BP

Obliczanie
kredytu

Za chwilę zostanie przedstawiona kalkulacja kredytu w wysokości 20000 zł na okres 48 miesięcy

Symulacja kredytu w wysokości
zł na czas spłaty
mies.
zmień parametry
11%
oprocentowaie
6,00%
prowizja
5,99%
RRSO
wysokość raty
kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
200000
maksymalny czas spłaty
120
Kontakt z konsultantem banku Wynik obliczeń raty kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowy, prosimy o kontakt z konsultantem banku w celu uzyskania ostatecznej kalkulacji.

PKO Mini Ratka - kredyt konsolidacyjny

Dodatkowe pieniądze przy konsolidacji

Decydując się na podpisanie umowy na kredyt konsolidacyjny uzyskujemy możliwość łatwiejszego spłacenia obecnych zobowiązań, dzięki obniżeniu kwoty rat. Oferta banku została skonstruowana tak, aby zapewnić jak najkorzystniejsze warunki dla kredytobiorcy. Daje mu możliwość spokojnej spłaty dotychczas posiadanych zobowiązań, a dodatkowo pozwala na otrzymanie 25% “ekstra gotówki”.

Zalety pożyczki konsolidacyjnej PKO

 • maksymalna kwota kredytu nawet do 200 tys. zł
 • okres kredytowania od 1 do 120 miesięcy
 • możliwość odłożenia spłaty pożyczki na okres nawet 3 miesięcy
 • opcja uzyskania “ekstra gotówki” w kwocie 25% od sumy kwoty konsolidowanej
 • bezpieczna spłata, dzięki ubezpieczeniu ( nie obowiązkowo)
 • przy kwocie powyżej 50 tys. zł brak prowizji za jej udzielenie
 • atrakcyjna prowizja i oprocentowanie

W jaki sposób otrzymamy kredyt konsolidacyjny PKO?

W celu nawiązania kontaktu z bankiem musimy jedynie wypełnić dostępny na stronie internetowej formularz kontaktowy. Podanie kilku prostych danych umożliwi uzyskanie szybkiego kontaktu telefonicznego i przekazanie dalszych instrukcji dla klienta. W przypadku opisywanej oferty jesteśmy zobowiązani do przedstawienia instytucji finansowej dokumentów – umów dla  już posiadanych  kredytów, aby na ich podstawie przygotować ofertę Mini Ratki konsolidacyjnej. Bank po rozpatrzeniu wniosku przekaże informację o możliwości podpisania umowy kredytowej w wybranej placówce.

Wniosek PKO BP Mini Ratka

Dokumenty do składania wniosku

Wnioskując o kredyt konsolidacyjny w banku PKO musimy przedstawić dokumenty w zależności od uzyskiwanego przychodu:

 • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
 • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
 • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.
 • a dodatkowo: umowy dotyczące posiadanych zadłużeń w innych bakach lub instytucjach finansowych, które chcemy skonsolidować.

Dokumenty PKO BP do pobrania

Poniżej pliki dokumentów do pobrania, które ułatwią wypełnienie niezbędnej dokumentacji do otrzymania kredytu gotówkowego w PKO BP.

Przykład RRSO dla kredytu konsolidacyjnego PKO

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 35 200,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 694,48 zł, oprocentowanie zmienne 8,99%, całkowity koszt kredytu 13 494,48 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 13 494,48 zł), 90 miesięcznych rat równych po 535,10 zł i ostatnia rata 535,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

[Głosów:1    Średnia:4/5]