fbpx
Kalkulator loader
X
-
PKO BP logo

Kredyt konsolidacyjny PKO BP – Mini Ratka

Kredyt konsolidacyjny od banku PKO to Mini Ratka na spłatę zadłużeń z innych instytucji finansowych. Kalkulację kredytu PKO BP możesz przeprowadzić przez kalkulator. Pieniędzmi pożyczonymi w ten sposób można pokryć pozostałe do spłaty chwilówki, kredyty gotówkowe, samochodowe, odnawialne, ratalne, a nawet karty kredytowe.

Maksymalne zadłużenie jakie możemy podjąć w przypadku konsolidacji to 200 tys. zł na czas do 120 miesięcy. Bank chcąc uatrakcyjnić swoją ofertę dołożył do niej promocję w postaci „zerowej prowizji”. Przysługuje ona kredytobiorcą, którzy zdecydują się na wzięcie pożyczki w kwocie wyższej od 50 tys. zł. Prowizja, która zostaje naliczona w przypadku wzięcia kredytu do tej kwoty to 5,99%. Opłata zostaje pobrana w momencie otrzymania kredytu i nie podlega ona zwrotowi.

Konsolidacyjna Mini Ratka kusi swoim atrakcyjnym oprocentowaniem, utrzymuje się ono na poziomie 6%. Stawia to ów kredyt w czołówce rankingu kredytów konsolidacyjnych w 2019 roku.

Kredyt konsolidacyjny Mini Ratka

Potrzebne do złożenia wniosku

  • 📌 dowód osobisty
  • 📌 dochody
  • 📌 zobowiązania
  • 📌 stan cywilny
  • 📌 ilość osób na utrzymaniu

PKO Mini Ratka - kredyt konsolidacyjny

Dodatkowe pieniądze przy konsolidacji

Decydując się na podpisanie umowy na kredyt konsolidacyjny uzyskujemy możliwość łatwiejszego spłacenia obecnych zobowiązań, dzięki obniżeniu kwoty rat. Oferta banku została skonstruowana tak, aby zapewnić jak najkorzystniejsze warunki dla kredytobiorcy. Daje mu możliwość spokojnej spłaty dotychczas posiadanych zobowiązań, a dodatkowo pozwala na otrzymanie 25% „ekstra gotówki”.

W jaki sposób otrzymamy kredyt konsolidacyjny PKO BP?

W celu nawiązania kontaktu z bankiem musimy jedynie wypełnić dostępny na stronie internetowej formularz kontaktowy. Podanie kilku prostych danych umożliwi uzyskanie szybkiego kontaktu telefonicznego i przekazanie dalszych instrukcji dla klienta. W przypadku opisywanej oferty jesteśmy zobowiązani do przedstawienia instytucji finansowej dokumentów – umów dla  już posiadanych  kredytów, aby na ich podstawie przygotować ofertę Mini Ratki konsolidacyjnej. Bank po rozpatrzeniu wniosku przekaże informację o możliwości podpisania umowy kredytowej w wybranej placówce.

Wnioskując o otrzymanie kredytu konsolidacyjnego w banku PKO BP mamy możliwość obniżenia rat za spłacane obecnie kredyty. Dzięki Mini Ratce spłacamy kredyty w innych bankach i uzyskujemy lepsze warunki kredytowania niż miało to miejsce do tej pory. Dodatkowo bank proponuje nam wzięcie dodatkowej gotówki, lecz wysokość tego zadłużenia nie może przekraczać 25% konsolidowanych (spłaconych) zobowiązań. Finalnie do spłacania pozostaje nam jedna rata kredytu z niższym oprocentowaniem na lepszych warunkach.

Wniosek PKO BP Mini Ratka

Dokumenty do składania wniosku

Wnioskując o kredyt konsolidacyjny w banku PKO musimy przedstawić dokumenty w zależności od uzyskiwanego przychodu:

  • umowa o pracę: zaświadczenie z zakładu pracy o wysokości wynagrodzenia i czasie zatrudnienia
  • emerytura: decyzja o przyznaniu świadczenia
  • działalność gospodarcza: zaświadczenie o wpisie do ewidencji (CEiDG lub KRS), dowód opłacania podatku dochodowego, Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów.
  • a dodatkowo: umowy dotyczące posiadanych zadłużeń w innych bakach lub instytucjach finansowych, które chcemy skonsolidować.

Dokumenty na kredyt konsolidacyjny PKO BP do pobrania

Poniżej pliki dokumentów do pobrania, które ułatwią wypełnienie niezbędnej dokumentacji do otrzymania kredytu gotówkowego w PKO BP.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 693,29 zł, oprocentowanie zmienne 13,99%, całkowity koszt kredytu 17 693,29 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 17 693,29 zł), 89 miesięcznych rat równych po 513,01 zł i ostatnia rata: 535,40 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.10.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie..

Kredyty konsolidacyjne w innych bankach

BGŻ BNP Paribas logo

Santander logo

Alior Bank logo

Kalkulacja kredytu

mies.
wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
13,99%
prowizja
0,0001%
kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
200000
maksymalny czas spłaty
120
Zapytaj o kredyt

Przesłanie zapytania o kredyt wiąże się z wypełnieniem formularza kontaktowego dla doradcy banku.

Kalkulacja kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowa, prosimy o kontakt z bankiem lub wysyłkę wniosku przez formularz w celu uzyskania ostatecznej wysokości raty kredytu gotówkowego.