fbpx
Kalkulator loader
X
-
Alior Bank logo

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank

W propozycji Alior Bank możemy liczyć na ciekawą promocję dotyczącą oprocentowania. Kredyt konsolidacyjny promuje się zmiennym oprocentowaniem zależnym od wysokości kredytu. Im większy kredyt tym niższe oprocentowanie. Przy negocjacjach o pożyczkę przy odpowiedniej kwocie zadłużenia można liczyć na 7-procentową wysokość tej opłaty.

Dzięki tej ofercie wszystkie swoje kredyty i pożyczki możesz połączać w jeden kredyt. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz spłacać jedną ratę, a nie kilka, często na lepszych warunkach jak wcześniej.

Zalety kredytu konsolidacyjnego Alior Bank

Kredyt Alior Bank pozwala na konsolidację zadłużeń na sumę 200 tys. zł na lepszych warunkach od zaległych zobowiązań. Wzięcie dodatkowej gotówkowi poza konsolidacją na dowolny cel konsumpcyjny oraz czas spłaty kredytu do 120 miesięcy.

Potrzebne do złożenia wniosku

  • 📌 dowód osobisty
  • 📌 dochody
  • 📌 zobowiązania
  • 📌 stan cywilny
  • 📌 ilość osób na utrzymaniu

Dzięki propozycji z dodatkową gotówką można cieszyć się spłaconymi zaległościami oraz pieniędzmi, które ustabilizują sytuację finansową gospodarstwa domowego. Alior Bank chwali się szybkością spłat i wypłacania pieniędzy na konto kredytobiorcy.

Jak szybko nastąpi konsolidacja kredytów?

Z danych przekazanych przez bank wynika, że czynności wynikające ze spłat kredytów w konsolidacji będą trwać jeden dzień od zawarcia umowy. Trzeba liczyć się z tym, iż jest to przybliżony czas oczekiwania i może on różnić się w innych przypadkach.

Należy przyjąć, że konsolidacja wraz z wypłatą gotówki może zająć do 2 dni roboczych od podpisania papierów. Wszystko zależy od komunikacji między bankami oraz pory dnia, w której to rozpoczęto prace wykonawcze.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu konsolidacyjnego wynosi 12,57%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 31 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 41 229,01 zł; oprocentowanie stałe: 11,9%; całkowity koszt kredytu: 10 129,01 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 129,01 zł; 59 miesięcznych rat, w tym 58 równych rat w wysokości 698,80 zł, ostatnia rata: 698,61 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyty konsolidacyjne w innych bankach

BGŻ BNP Paribas logo

Santander logo

PKO BP logo

Kalkulacja kredytu

mies.
wysokość raty
RRSO
oprocentowanie
11,9%
prowizja
0,0001%
kwota do spłaty
maksymalna kwota kredytu
200000
maksymalny czas spłaty
120
Zapytaj o kredyt

Przesłanie zapytania o kredyt wiąże się z wypełnieniem formularza kontaktowego dla doradcy banku.

Kalkulacja kredytu przez nasz kalkulator jest wyłącznie poglądowa, prosimy o kontakt z bankiem lub wysyłkę wniosku przez formularz w celu uzyskania ostatecznej wysokości raty kredytu gotówkowego.