Kredyt konsolidacyjny Alior Bank
Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – oprocentowanie 7%

Dzięki propozycji z dodatkową gotówką można cieszyć się spłaconymi zaległościami oraz pieniędzmi, które ustabilizują sytuację finansową gospodarstwa domowego. Alior Bank chwali się szybkością spłat i wypłacania pieniędzy na konto kredytobiorcy.

Jak szybko nastąpi konsolidacja kredytów?

Z danych przekazanych przez bank wynika, że czynności wynikające ze spłat kredytów w konsolidacji będą trwać jeden dzień od zawarcia umowy. Trzeba liczyć się z tym, iż jest to przybliżony czas oczekiwania i może on różnić się w innych przypadkach.

Należy przyjąć, że konsolidacja wraz z wypłatą gotówki może zająć do 2 dni roboczych od podpisania papierów. Wszystko zależy od komunikacji między bankami oraz pory dnia, w której to rozpoczęto prace wykonawcze.

Przykład RRSO Alior Bank – kredyt konsolidacyjny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w ramach promocji Pakowna Konsolidacja wynosi 10,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 64 250 zł,całkowita kwota do zapłaty: 93 690,90 zł, oprocentowanie zmienne: 7%, całkowity koszt kredytu: 29 440,90 zł (w tym prowizja: 7130,96 zł (9,99%), odsetki: 22 309,94 zł), 97 równych,miesięcznych rat w wysokości 965,89 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Chcesz wiedzieć więcej o kredycie konsolidacyjnym Alior Bank

Skontaktuj się z konsultrantem banku w celu poznania szczegółów lub kalkulacji finalnej kredytu gotówkowego. Kontakt z konsultantem banku

Porady finansowe