Kalkulator loader
X
-
mies.
Wróć do kalkulatora
Alior Bank logo

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank

W propozycji Alior Bank możemy liczyć na ciekawą promocję dotyczącą oprocentowania. Kredyt konsolidacyjny promuje się zmiennym oprocentowaniem zależnym od wysokości kredytu. Im większy kredyt tym niższe oprocentowanie. Przy negocjacjach o pożyczkę przy odpowiedniej kwocie zadłużenia można liczyć na 7-procentową wysokość tej opłaty.

Dzięki tej ofercie wszystkie swoje kredyty i pożyczki możesz połączać w jeden kredyt. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz spłacać jedną ratę, a nie kilka, często na lepszych warunkach jak wcześniej.

Zalety kredytu konsolidacyjnego Alior Bank

Kredyt Alior Bank pozwala na konsolidację zadłużeń na sumę 200 tys. zł na lepszych warunkach od zaległych zobowiązań. Wzięcie dodatkowej gotówkowi poza konsolidacją na dowolny cel konsumpcyjny oraz czas spłaty kredytu do 120 miesięcy.

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank
Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – oprocentowanie 7%

Dzięki propozycji z dodatkową gotówką można cieszyć się spłaconymi zaległościami oraz pieniędzmi, które ustabilizują sytuację finansową gospodarstwa domowego. Alior Bank chwali się szybkością spłat i wypłacania pieniędzy na konto kredytobiorcy.

Jak szybko nastąpi konsolidacja kredytów?

Z danych przekazanych przez bank wynika, że czynności wynikające ze spłat kredytów w konsolidacji będą trwać jeden dzień od zawarcia umowy. Trzeba liczyć się z tym, iż jest to przybliżony czas oczekiwania i może on różnić się w innych przypadkach.

Należy przyjąć, że konsolidacja wraz z wypłatą gotówki może zająć do 2 dni roboczych od podpisania papierów. Wszystko zależy od komunikacji między bankami oraz pory dnia, w której to rozpoczęto prace wykonawcze.

Przykład RRSO Alior Bank – kredyt konsolidacyjny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w ramach promocji Pakowna Konsolidacja wynosi 10,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 64 250 zł,całkowita kwota do zapłaty: 93 690,90 zł, oprocentowanie zmienne: 7%, całkowity koszt kredytu: 29 440,90 zł (w tym prowizja: 7130,96 zł (9,99%), odsetki: 22 309,94 zł), 97 równych,miesięcznych rat w wysokości 965,89 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.