Kredyt hipoteczny Pekao

Kredyt na budowę domu, zakup mieszkania lub dom budowany przez dewelopera lub spółdzielnię mieszkaniową. Finansowanie do 90% nieruchomości.
Kredyt hipoteczny Pekao na zakup domu lub mieszkania
Kredyt hipoteczny Pekao na zakup domu lub mieszkania

Dla kredytów do 300 tys. zł bank stosuje uproszczoną wycenę, a dokumenty i wniosek prześlesz online. Kredyt mieszkaniowy Pekao bez wychodzenia z domu rozstał wyróżniony nagrodą „Złoty Bankier 2020”.

Złoty Bankier 2020 dla Pekao
Złoty Bankier 2020 dla Pekao

Kredyt hipoteczny otrzymasz w walucie PLN, EUR, SEK, NOK, aczkolwiek walutą, w której otrzymasz kredyt powinna być tą, w której otrzymujesz wynagrodzenie. Chodzi o wyliczenie zdolności kredytowej dla zadłużenia w wybranej walucie.

Kalkulator kredytu hipotecznego Pekao

Ratę kredytu hipotecznego obliczysz przez kalkulator kredytowy udostępniony przez bank.
Oblicz ratę kredytu w Pekao

Zamów bezpłatną rozmowę z konsultantem:

Przykład dla kredytu hipotecznego

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) mieszkaniowego kredytu hipotecznego/ budowlano-hipotecznego wypłaconego jednorazowo wynosi 4,13% i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 274 814 zł (bez kredytowanych kosztów), kredyt zaciągnięty na 24 lata, 288 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 27% całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji, zmienne oprocentowanie kredytu 3,70% w stosunku rocznym, równa rata kapitałowo-odsetkowa do czasu uprawomocnienia wpisu hipoteki w wysokości 1469,49 zł, a po uprawomocnieniu wpisu hipoteki wysokość raty kapitałowo-odsetkowej ulega obniżeniu i wynosi 1325,56 zł (przy założeniu, że wpis uprawomocni się po upływie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 389 530,48 zł, całkowity koszt kredytu 114 716,48 zł przy uwzględnieniu kosztów, w tym odsetki 102 410,56 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia spłaty kredytu 5401,74 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości (innego prawa) od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 miesięcy wg oferty dostępnej w banku 280,22 zł, opłaty miesięcznej za otwarcie i prowadzenie Konta Przekorzystnego 0 zł, opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku 4 zł, opłaty za wydanie karty kredytowej Elastyczna 15 zł z miesięczną opłatą za obsługę karty 3,90 zł, opłaty za kontrolę nieruchomości (innego prawa) 137 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł, opłaty za przygotowanie i zawarcie umowy 0 zł. Po uprawomocnieniu się wpisu hipoteki zmienne oprocentowanie kredytu zostanie obniżone o 1 punkt procentowy. Kalkulacja dokonana na dzień 1 listopada 2021 r., na reprezentatywnym przykładzie.

Tematy: Kredyt Pekao